Булькаю• 29 марта 2017

Hush Puppies обувь. Размерная сетка

Кто брал обувь Hush Puppies? Пишут, что качество отличное, но размеров найти не могу. На стопу 24,5 см какой брать американский?
Zhitomir_best• 29 марта 2017
Я так розумію, це питання до тих в кого вони точно були. Оскільки, в мене є туфлі шкіряні цієї фірми, мій ’проліт’ (вони сильно вузькі на мене хоча нога в мене й не широка). Думаю менше 7,5- 8 не варто брати, але це залежить від моделі. Можливо вам мій проліт підійде по моделі, хочу їх продати, якщо цікавить фото можу скинути на вайбер.
автор Булькаю • 29 марта 2017
Ответ дляZhitomir_best
А у вас на каблуке? Я балетки ищу
Zhitomir_best• 29 марта 2017
Так, на каблуку але вони зручні, фото можу на вайбер скинути.
O-G-B-SHOPPING• 29 марта 2017
8,5 полномерные
Садоводница• 15 апреля 2017
У меня полуботинки английский 6 идеально на 39. Покупаю обувь со стелькой 25.5