Морковна• 07 апреля 2017
Що вдягнути на фотосесію? 40+
Хочеться чогось такого незвичайного... Елегантні сукні на роботі набридли, вечірні - якось занадто претензійно, етномотиви уже фотографувалася, у джинсах і футболці зовсім буденно, у костюмі червоної шапочки - смішно))) підкиньте ідей, будь ласка.
Морковна
• 07 апреля 2017
Ответ дляЗлойанОним
Не думаю. Но это как Вы хотите)))
Знаете, а не хотите Аля домохозяйка?))) непривычно для Вас)
Нє, домогосподарки точно не хочу, справді, незвично для мене)) але образ мені нецікавий)) хочу незвичний але красивий образ.
Морковна
• 07 апреля 2017
Ответ дляЗлойанОним
фото
Дякую Вам дуже! Образ не підібрала, але Вашими ідеями трохи надихнулася)))
Морковна
• 07 апреля 2017
Ответ дляЗлойанОним
фото
і все ж ваші образи більше для 20-літніх)
Зарядка для хачапури• 07 апреля 2017
Ответ дляМорковна
Автор, ви з якого міста? Можливо вам чимось допоможу
Морковна
• 07 апреля 2017
Ответ дляЗарядка для хачапури
Київ) уже дякую!
Зарядка для хачапури• 07 апреля 2017
Ответ дляМорковна
Київ) уже дякую!
На жаль, не Київ. Але можу вам дати ссилку на нашу фотостудію, там знайдете багато фото в різних образах. Можливо, щось для себе знайдете. Напишіть свою електронку, скину вам на почту