Сумчатая кошка• 17 апреля 2017
Ніредьгаза Угорщина, фабрика Lego
Можливо, хтось був там і підскаже, як можна потрапити на фабрику на екскурсію? Може, є організовані екскурсії з Закарпаття? В інтернеті не знаходжу такої інформації ((
Сумчатая кошка
• 17 апреля 2017
В інтернеті є інформація, що з України також привозять туди групи на екскурсію. Але хто і звідки - знайти не можу...
Сумчатая кошка
• 17 апреля 2017
Ответ дляЯ не такая
выставка лего сейчас в Будапеште, до 18 июня
Спасибо. А где можно подробней прочитать? Как раз 18-19 будем в Будапеште
Хотя ребенку было бы очень интересно побывать именно на фабрике, где делают конструктор...
Я не такая• 17 апреля 2017
Ответ дляСумчатая кошка
kocka kiállítás Budaörs. так забейте в поисковик