ЯблокоРаздора• вчера в 10:26

Когда я читаю такие новости, то у меня опускаются руки. Безысходность..

Эта зима была самой тяжелой, а что будет в следующую, не могу не представить, не смириться. Не у всех есть возможности выехать и обеспечить себе более-менее комфорт.
Мне страшно.
Мама Карло• вчера в 10:34
Это же 40 дней принуждения пуйла к миру, мы просто не поняли
❗️Вночі було аж 30 прильотів балістичних ракет і «Цирконів» по Києву — і це лише початок. РФ готує Україну до найтемнішої зими: ворог розпочав кампанію терору, щоб створити гуманітарну кризу

📍Україна зараз має критичний дефіцит ППО, особливо ракет для перехоплення балістики.
📍Ситуація із ракетами для Patriot найближчим часом може дещо покращитися, але цього все одно недостатньо для повного захисту Києва та області.
📍За нинішніх темпів постачання Україна й надалі зможе перехоплювати лише 2-3 балістичних ракет, які летять на Київщину.
📍Польща найближчим часом планує передати Україні до 20 ракет PAC-3 для комплексів Patriot.
📍Але Росія, схоже, добре розуміє цей дефіцит і буде й надалі тиснути саме балістикою, бо це найскладніша ціль для української ППО.
📍Перед зимою РФ може знову перейде до масованих ударів по критичній інфраструктурі — енергетиці, теплу, підстанціях, ТЕЦ і всьому, що тримає міста в роботі.
📍Окрема загроза — удари по харчових складах, виробництвах, логістичних центрах і компаніях, які забезпечують доставку продуктів та товарів по країні.
📍Це може створити повноцінну гуманітарну кризу: проблеми з доставкою, дефіцит окремих товарів, стрибки цін і паніку серед людей.

Ця зима буде дуже важкою. Уже зараз варто подумати, як ви її переживатимете. Прильотів буде багато, світла — мало, а тепла буде бракувати.

Дівчина Гілмор• вчера в 10:34
Ответ дляКумася
Ноги не держат... как вата ноги... до сих пор трясутся руки ( с)
Мені здається, що цей вой десь з боліт
Меряю линейкой• вчера в 10:34
Ответ дляШвидка Настя
Не сумніваюсь, що у зе все було і буде добре, на відміну від пересічних українців, яких він знищує разом з пу
Це його зірковий час. І не викраде ж його ніхто, як того Мадуро.
Кумася• вчера в 10:35
Ответ дляМама Карло

Зимой у нас самих будет чем бить по их энергетике
Мама Карло• вчера в 10:37
Ответ дляШвидка Настя
Коммент из тг
В яблочко

Країна - маразм: буде гуманітарна катастрофа; захищатись нічим, їжі та палива не буде - але дохніть, раби, тут - випустити людей в спокійні цивілізовані країни - ні в коєму разі! Парадокс в тому, що ’потужний’ і вся його сімейка, чомусь обісрана сидить за кордоном, і сам він піджавши хвоста перед кожним обстрілом тікає з України: то їде на відкриття парку в Німеччині, то їде на вечерю до британських королів 🤬🤬🤬🤬🤬
автор ЯблокоРаздора • вчера в 10:36
Боже, за что ты нас так. Я просто хотела молодость провести как человек… За что
Я пані прохана...• вчера в 10:36
Если боитесь, лучше выехать
Сделайте загран и купите билет
Это не так уж и дорого
Мама Карло• вчера в 10:36
Ответ дляКумася
Ага, банками с огурцами
Давай, Манька, работай, потужность сама себя не разгонит
Меряю линейкой• вчера в 10:37
Ответ дляКумася
Ще потужні казочки будуть?

Гигиенишвили• вчера в 10:38
Ответ дляКумася
Не надо так, я кофе пила. Чуть не подавилась
Мама Карло• вчера в 10:38
Ответ дляМеряю линейкой
Ще потужні казочки будуть?
Щас Манька поштудирует методичку и выдаст
Меряю линейкой• вчера в 10:39
Ответ дляМама Карло
Маньки щось нема. Напевно відправили на курси підвищення кваліфікації. Це якесь інше створіння.
Пушка заряджена• вчера в 10:39
Ответ дляМеряю линейкой
У України є зеленський. Все буде добре.
А в рашке хуйло, он же ’ хочет мира в Украине, и никогда не бьет по гражданским объектам и населению’ .
Мама Карло• вчера в 10:40
Ответ дляМеряю линейкой
Маньки это же имя нарицательное уже, они же зеленая ботоферма, их здесь миллион и все одна дебильнее другой
ГороховаЯ• вчера в 10:41
Ответ дляЯблокоРаздора
Все равно время пролетит незаметно.. у меня дикая тревога
Ідіть до психолога, психіатра і прихопіть з собою всіх інших нитиків, тривожників, істеричок і тд. Як же ви всі разом забембали! Розганяєте і розганяєте ці теми
Мама Карло• вчера в 10:41
Ответ дляПушка заряджена
А между этими двумя пуйлами есть разница? А, точно, есть же, одно пуйло изнутри уничтожает, второе снаружи
Меряю линейкой• вчера в 10:42
Ответ дляМама Карло
Якщо ви так, то можливо. Але ось саме її, то щось пропала. Ніхто тут мертвечуків, горішків та матки з зубами не волає.
Меряю линейкой• вчера в 10:42
Ответ дляПушка заряджена
На зелене подивитися треба спочатку, що воно робить.
Бабка-байкерша• вчера в 10:43
Ответ дляКусюче сонечко
А без чтения новостей, Вы не понимаете, что чем дальше в лес, тем больше дров? Для Вас реально это новость, что дальше будет только хуже?
Дивно. А не так давно кричали «хуже нє будєт»

Мама Карло• вчера в 10:43
Ответ дляГороховаЯ
Удалено администрацией...
Я инженер, меряю от 1• вчера в 10:46
Прикоритні і в кого ще кишені за п’ять років війни не обміліли будуть і далі розказувать, що терпіть крєпчайте, не такий і страшний той холод і обстріли. А ми (читай ніщеброди-роботяги, інваліди та старі) будемо тихенько доздихувать. І всім буде начхать. Бо еврогроші на наше подальше винищення вже виділені і вже й поділені/освоєні. Фед-в ось намагається переділити, але то таке, нам це ніяким боком
ПС Я саме з тогом мого списку зверху (причому в мене одразу всі три-фул комплект) і теж ледь пережила минулу зиму.
Я на хвилинку• вчера в 10:44
Ответ дляЯблокоРаздора
У меня опускаются руки..
Автор, як я вас розумію
Нажаль ви праві
Зима буде жахітливою
Без світла, і опалення
Ще й включать HAARP і зроблять сильні морози
Я вже зараз не находжу собі місця. Тривога
Особливо за племінницю і її сімʼю. Дитина паралізована. Вони не можуть виїхати із Києва
Я вже стомилась дивитись на жахіття війни. Як вже хочеться перейти портал туди де божа благодать і не має хвороб
ЧукИГеки• вчера в 10:44
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Толку от маломощных обогревателей 0,у меня большая комната.
Прошлой зимой пользовались, прекрасно.
Мама Карло• вчера в 10:46
Что там картонки за прекращение войны не выходят еще ? Только за что проплатили?
❗️Такого відчаю не було з 2022 року. Українська економіка зазнає дедалі більших втрат, бізнес втрачає склади, товари та виробничі потужності. Ситуація стрімко погіршується, — нардеп Гетманцев
Аноним_1857• вчера в 10:46
Ответ дляЯблокоРаздора
У меня опускаются руки..
Пусть лучше руки чем член
ГороховаЯ• вчера в 10:47
Ответ дляМама Карло
Удалено администрацией...
Пушка заряджена• вчера в 10:48
Ответ дляМама Карло
Разница в том, что если рашка перестанет вести военные действия в Украине , то война закончится .
Не Зеленский начал сво и оккупирует территорию рашки . Как сказал письков ’ мы можем закончить хоть завтра’ могут, но не хотят .
Фіфачка• вчера в 10:48
Ответ дляМеряю линейкой
У України є зеленський. Все буде добре.
Ви вже, Вова, грибом там закинулись? Перелогіньтесь-но, бо спалилися вже
Крошечка-хаврошечка• вчера в 10:48
Ответ дляМеряю линейкой
У України є зеленський. Все буде добре.
так це наше найкраще надбання українці готові вмерти заради нього) він подобається усьому світу всі нам дають зброю а його обіцянки 4 тис дол вчителям, 1 трнл ввп України, поляки їдуть до нас на роботу) наша потужна бубочка та скумбрійка
Мама Карло• вчера в 10:49
Ответ дляГороховаЯ
Удалено администрацией...