Хлопаю ресницами• 18 апреля 2017

ребенок в посольство?

Подскажите, пожалуйста, нужно ли присутствие 4-х летнего ребенка при подачи визового заявления на шенген визу?
Всех анонимов аноним• 18 апреля 2017
нет

автор Хлопаю ресницами • 18 апреля 2017
спасибо
Бабочки в моём животе• 18 апреля 2017
Візова анкета з вклеєною фотографією, заповнена латинськими літерами (польською, англійською або українською в транслітерації) та підписана особисто заявником. Візова анкета для неповнолітньої дитини подається і підписується одним із батьків або офіційних опікунів. Окрему анкету слід подавати також і у випадку дітей, вписаних до паспорту одного з батьків або офіційних опікунів, де буде вклеєна окрема віза.

Якщо Ви подали документи на отримання візи Шенген до Польщі, Вам необхідно пройти у спеціально створену біометричну кабіну та надати свої біометричні дані після здійснення усіх необхідних оплат.

возможно и нужно-если надо био сдавать
автор Хлопаю ресницами • 18 апреля 2017
Ответ дляБабочки в моём животе

возможно и нужно-если надо био сдавать
Исключения из обязательства предоставлять отпечатки пальцев касаются следующих категорий:

Дети младше 12 лет;
Бабочки в моём животе• 18 апреля 2017
Ответ дляХлопаю ресницами

Дети младше 12 лет;
тогда не нужно))
Всех анонимов аноним• 18 апреля 2017
Ответ дляБабочки в моём животе

возможно и нужно-если надо био сдавать
не берут отпечатки у деток