Таша90• 05 мая 2017

Развелась)хочу изменить прическу,дайте совет(фото)

Девочки,что сделать с волосами,на голове кошмар. Какая стрижка и цвет мне пойдет?
автор Таша90 • 05 мая 2017
Ответ дляМама фифти цента
В данной ситуации, как с автором этой темы. Просто ноги в руки и комфортным для себя темпом...
Скільки хвилин? У мене вага 70кг при рості 172. 10кг зайвих треба скинути,я на ПП зараз

AMARULLA• 05 мая 2017
Волосы однозначно не обрезать. Вам с длинными очень хорошо. Выровнять цвет,ресницы снять или же наростить более естественные.У веренности во взгляд и все будет супер.
автор Таша90 • 05 мая 2017
Ответ дляДеловитая
насыщенный цвет и каре. )
удачи Вам!
Дякую)
Бабушка-байкерша• 05 мая 2017
Ответ дляТаша90
Не думала,що все так страшно. Собою мало займаюсь,є інші питання,які треба вирішувати. Брови у мене свої,вії раніше робила у іншого майстра,більш акуратніші. Я вже багато років в стресі,зараз відходу по трошки,але проблем дуже багато й зараз.
По кольору не пораджу, але підрізати чуть потрібно, оживіть волосся з допомогою реконструкції. Можна вдома робити. Знайдіть хорошого косметолога або самі вдома приділіть увагу вашій шкірі, косметика, пілінг. ПП це класно, але підключіть спорт. Йдіть в спортзал, гарно допомагають в схудненні кардіотренування, але не менше 3-4 р в тиждень. Ну і довершить справу сон, прогулянки, позитивні емоції, відпочинок. Через 2-3 міс, будете цукерочкою, у вас гарні дані.
автор Таша90 • 05 мая 2017
Ответ дляAMARULLA
Дякую,цікаво скільки років ви дали б мені подобається фото?
автор Таша90 • 05 мая 2017
Ответ дляБабушка-байкерша
Дякую за поради. Читала про ботокс,наче й не дуже дорого. Просто не уявляю яким чином його можна підживити,маскою користуюсь,але хочеться,щоб волосся кожен день виглядало доглянуто
жар-птица Нюра• 05 мая 2017
Ответ длянеДоЖиру
Ваши волосы ваша гордость , перекрасить нужно , но стричь под каре ни за что бы не стала ! Концы да, возможно сантиметров 10-15, но не каре
Поддерживаю. Можно пару локонов к лицу короче