Сигарный шланг• 13 мая 2017

Менять школу или нет?

И так, ситуация... Живем в пригороде. Своего транспорта нет. Дочка заканчивает 4 класс.Ездит 2 раза в неделю на английский в город. Стоит вопрос перевода в школу в город. Много нехорошей информации о старших классах в той школе, в которой сейчас.
Что можете посоветовать или на что стоит обратить внимание?
Tifa1989• 13 мая 2017
Ой если плохие значит стоит переводить. Я с ужасом вспоминаю как последние классы заканчивала

Українські речі для малечі• 13 мая 2017
Краще з 8 класу в ліцей.
ПМСница• 13 мая 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Краще з 8 класу в ліцей.
Откуда у ребенка знания возьмутся, если он в слабой школе учится?

П. С. Автору - знаю несколько детей, которые с 1 класса ездят из пригорода (с родителями, разумеется) и ничего, все живы.
Смотря что вас не устраивает в своей школе. Если плохо кормят - это ерунда, а если какие-то серьезные, важные для вас моменты - то переводить 90%
Українські речі для малечі• 13 мая 2017
Ответ дляПМСница

І в найгірших школах є сильні діти. Але так в дитини не буде дитинства. Все в дорозі, в маршрутках. Хіба вже геть біда в школі автора.
ЗаведУющая• 13 мая 2017
О, нас чекає в майбутньому така ж ситуація, дитина поки в першому класі.
Дивлюсь по сусідах - багато хто переводить, але всі вони возять дітей машинами. Ті хто не можуть/не хочуть возити всі залишають дітей в місцевих школах до 8 класу як мінімум.

Тут важко порадити щось, незнаючи всіх нюансів. В нас наприклад до найближчих нормальних шкіл 6-8 км, прямі маршрутки, тобто не так далеко. А з ішого боку в час пік дорога дуууже завантажена. Або приїжджати в школу на годину раніше, або купу часу проводити в переповненому транспорті.
ПМСница• 13 мая 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Не спорю про сильных детей. Другой вопрос: насколько они сильные попав в по-настоящему сильный класс? Быть сильным в слабом классе легко, потом больно падать в оценке себя же.
ЗаведУющая• 13 мая 2017
Ответ дляПМСница

Ми живемо в 21 столітті, школа зараз далеко не єдиний спосіб отримати знання. Є і дистанційні школи, курси, купа інформації в неті, доступ до будь якої літератури. Я вже не кажу про банальних репетиторів.
Українські речі для малечі• 13 мая 2017
Ответ дляПМСница
Я говорю про дійсно сильних дітей, які вчаться в забитих селах, а показують прекразні результати ЗНО і прекрасно вчаться в вузах обганяючи дітей з модних шкіл.
ПМСница• 13 мая 2017
Ответ дляЗаведУющая
И что? Вы знаете хоть одного ребенка, который будет заниматься самообразованием? С репетиторами - тоже ’дитинства не буде’. С утра ребенок проведет (просидит штаны) в школе, потом прийдет домой, отдохнет, сделает уроки. А потом потратит минимум 2 часа на занятия с репетитором, который расскажет ему то, что должны рассказывать в школе. Потом задания от репетитора. И все - день прошел.

ПМСница• 13 мая 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Вы действительно видели/знаете лично таких детей? Или слышали, что где-то такое раз в тыщу лет бывает? КАК это возможно? ’Было бы желание - будет учиться’ - это прокатывает уже со взрослыми состоявшими личностями, которые понимают для чего им образование. 5-классники обычно еще такие дети-дети.
ЗаведУющая• 13 мая 2017
Ответ дляПМСница
звичайно знаю, і не одного. Зазвичай дитині не потрібні репетитори з усіх предметів, і ефективність роботи набагато вища. Для того щоб пройти і перегнати шкільну тижневу програму наприклад з математики, достатньо 1 години занять з репетитором.
ПМСница• 13 мая 2017
Ответ дляЗаведУющая
Извините, но это скорее исключение, чем правило. В дочкином классе учится мальчик из слабого класса - ему ооооочень тяжело. Уже год он еле-еле тянет программу. Потому что у него колоссальный пробел в знаниях. С репетиторами правда он не занимается, но там реально надо начинать учить все с 1 класса заново.
ЗаведУющая• 13 мая 2017
Ответ дляПМСница
ну от в мене так було, після обласної олімпіади з математики порекомендували перейти в фізмат ліцей. Перейшла з звичайної школи, навіть не райцентр, 100 км від обласного центру. Ліцей був з 8 класу, я прийшла в середині 9 го. За півроку догнала програму з математики і фізики, далі вчилася з цих предметів нормально, посередині. З непрофільних вчилася на відмінно. І я така була не одна.
Українські речі для малечі• 13 мая 2017
Ответ дляПМСница
В нас школа-колегіум в маленькому районному центрі. В нас є гуртожиток де довчаються діти з глухого полісся, так вони приходять в 10 клас і показують кращі результати. Я знаю що з нашого колегіума в позаминулому році двоє дітей здали математику на 200. А ми звичайно програєм Київським школам де всі плюс з репетиторами.
ПМСница• 13 мая 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Понятно, ну прикольно что так бівает :)) Для меня єто пока на грани фантастики.
Українські речі для малечі• 13 мая 2017
Ответ дляПМСница
В дочкіному класі всі відмінники крім цього новенького? Він вчиться найгірше в класі?
ПМСница• 13 мая 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Не отличники, конечно, есть разные. Но он один из самых слабых, да :( Хотя вот начала размышлять, наверное попади он в наш класс изначально, ситуация была бы такой же (((
ЗаведУющая• 13 мая 2017
Ответ дляПМСница
В дечому я з Вами згодна, якщо дитина наприклад з 5 класу математику не вчить, а просто сидить на уроці, і це прокатує тому що півкласу такі самі. А з
8-9 го класу потрапляє в сильний клас, то дійсно буде важко.
А якщо та ж дитина всі ці 3-4 роки крім школи додатково реально займається математикою з мамою чи з репетитором чи самостійно (і таке буває), то все буде ОК.

Математика як приклад, з іншими предметами те саме.
Українські речі для малечі• 13 мая 2017
Ответ дляПМСница
Так а може він просто слабкий учень

ПМСница• 13 мая 2017
Ответ дляЗаведУющая

Я просто на собственном опыте это все прошла и помню. Меняла школы, и вот когда перешла в новую, поняла насколько слабее была предыдущая школа. Хотя и там и там училась я хорошо, просто не любила быть самой слабой, поэтому сидела над учебниками.
ПМСница• 13 мая 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Так а може він просто слабкий учень
Да, скорее всего, это тот случай...
ЗаведУющая• 13 мая 2017
Ответ дляПМСница
в мене теж подібна ситуація, вище про себе писала. В нас в ліцеї був гуртожиток для дітей з області, я там жила.

В автора не просто зміна однієї школи на іншу, треба ще їздити, це може бути наприклад 1 година дороги туди і 1 година назад, в час пік, в не дуже комфортних умовах.
Тут треба дуже добре зважити всі обставини. Можливо ті 2 години в день на дорогу краще потратити на самостійне навчання, а з проблемних предметів - на навчання з репетитором.

А може в автора все близько, в місто 20 хвилин маршруткою яка їде прямо під школу, уроки починаються на 8 і можна встигнути до пробок. Тоді може є сенс і з 5 класу переходити в кращу школу.
ПМСница• 13 мая 2017
Ответ дляЗаведУющая

У меня просто похожая ситуация с автором, я правда не из пригорода, а вообще собираемся менять школу. Тоже прийдется тратить на дорогу по часу в одну сторону, правда ехать на метро (это проще). Ну и в перспетиве через год мы будем жить в том районе, где новая школа. Поэтому приняли решение возить, т. к. легче перейти в 5 классе, чем в 6.
автор Сигарный шланг • 13 мая 2017
Ответ дляПМСница

говорят, что плохо уроки ведут, не сильны учителя(хотя о городской школе этого тоже не знаю), некоторые учителя вообще не читают уроки
автор Сигарный шланг • 13 мая 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
не можу сказати, що геть біда, але по розповідям не дуже добре, хоча не знаю де краще. Зараз навчається гарно(початкова школа хороша, нічого сказати), боюсь щоб не відпала охота до навчання. Є й відмінники в школі, займають діти навіть перші місця в олімпіадах. Що робити зовсім не знаю. Дорога + велика кількість учнів в класі - це мене стримує.
автор Сигарный шланг • 13 мая 2017
Ответ дляЗаведУющая

в принципі їхати хвилин 10, десь 6-8 км, транспорт перевантажений, а власного транспорту немає. Щодня їду на роботу і і спостерігаю, як діти добираються до школи. Це якийсь жах
автор Сигарный шланг • 13 мая 2017
Ответ дляЗаведУющая

їхати близько 10 хв 6-8 км, школа знаходиться поруч з зупинкою, , але треба буде їхати в час пік!, де в маршрутках повно народу!
ЗаведУющая• 14 мая 2017
Ответ дляЖонДуан
таке враження що ми з Вами по сусідству живемо(
10 хвилин наче не так страшно, навіть якщо маршрутка забита.
В нас наприклад 10 хв дороги в 7 ранку перетворюється на 20 хвилин в 8 ранку і на 30 хвилин в 9 ранку.
автор Сигарный шланг • 14 мая 2017
Ответ дляЗаведУющая
ні, у нас час пік з 7 до 8, у 8-15 уже легше