Утренняя зорька• 22 мая 2017
Хмельницький базар,хто їздить ???
Дівчата а ви їздете перед школою в Хмельницьк ??? кажуть що там менші ціни на одяг,хто був що можете сказати ??? Всім дякую.
Петриківна• 22 мая 2017
дивлячись яку мету переслідуєте - є багато гарних, якісних речей за доступною ціною, оптом 3 10 шт, але багато і хламу. Якщо їхати здалека і не одному додайте до вартості речей витрати на дорогу.
Утренняя зорька
• 22 мая 2017
Ответ дляПетриківна
Київ, хочемо до школи скупитись, 2 сім*ї
Петриківна• 22 мая 2017
Ответ дляВеснушка
добавьте стоимость дороги - выгоды никакой, тоже купите на троещенском рынке, один в один
Роза завяла• 22 мая 2017
Дуже вигідно, ми були в п’ятницю три сім’ї, дуже гарно скупились, особливо дитячий одяг, є дійсно хлам, але ми купували гарний турецький товар. До прикладу, купила 6 м. тюль 130 грн. точно такий самий у нас в Рівному по 220 грн.
КинДза• 22 мая 2017
Живу по львsвському шосе в одній зупинці від речового ринку. Буваю там раз в рік. Дешевше мені купувати через нет і приходити забирати на складі. Знаю ціни, тому дешевого там нічого не має. Не знаю, може порівняно з Києвом дешевше. Останній раз купили малій одноразові червики за 450 грн, потім знайшла їх в неті по 340. І так коугои 2-3 накрутка
Подтяжка• 22 мая 2017
Ответ дляРозавенная
для чого вам базарне г..., краще купити якісні речі на закордонних сейлах
Всі замовояють якісні речі, а приходить чомусь закордонне га..о, порою не зрозумілого розміру.
Синди Кроуфорд• 22 мая 2017
Ответ дляРозавенная
))) Ну, да без примерки и замеров - просто 100% попадание(((. Для малышей - согласна, а вот для подростков или женщин с формами - как там можно покупать? кота в мешке?
Автор! ездили и не раз. Да выгодно, но если не только форма, а много чего для всей семьи, быта и т.д. Если только форма и обувь - не смысла. На дорогу туда и обратно не меньше тысячи гривень уйдет. Мы покупали ковры, тюль, куртки каждому, джинсы и т.д. - целый список - выгодно не то слово!!! потому как ковер в детскую купили за 1 тысячу грн., а на Троещине точь-в-точь 3 тысячи!
Утренняя зорька
• 22 мая 2017
Ответ дляРозавенная
а як поміряти ???
Утренняя зорька
• 22 мая 2017
Ответ дляСинди Кроуфорд
ні не тільки шкільна форма
Танцепесенная• 22 мая 2017
Ответ дляВеснушка
Якщо у Вас великий список, то їхати вигідно, швидкісна електричка з Києва коштує 90 грн. в одну сторону. Але базар величезний, потрібно дуже багато ходити і фільтрувати весь китайскький хлам, якого там відсотків 90. А ще краще почитати на форумі інформацію про ринок, назву рядів, щоб хоч трохи орієнтуватись