Мамаша в бигудях• 17 августа 2013

Пісня

От чесно скажу, я зараз зовсім не слухаю музику... як би нема що...
а тут побачила по телевізору!!! Це просто неймовірно! От нехочеться цієї штучної краси і пісень без змісту! А тут шедевр як на мене.
От хожу по хаті скачу... і таке буває... )))

Все очень просто• 17 августа 2013
Пісня як Пісня

Таша-Наташа• 17 августа 2013
ой а мне ее голос нравитсятак похож на мамин
автор Мамаша в бигудях • 17 августа 2013
Ответ дляВсе очень просто
Пісня як Пісня
знаєте, деколи от як піде.
От мені і ця пісня так прямо як по маслу, зловила хвилю. Чоловік тут ходить,дивиться, шо це мене заїло 3 раз слухаю ))))
Все очень просто• 17 августа 2013
Ответ дляSjuzy
знаєте, деколи от як піде.
полностью согласна, видимо у меня сейчас настроение не то...

прошу вкрутить лампочку в люстру а коханого так зморыло, що вже спить
taha2410• 17 августа 2013
Це пісня Квітки Цісик
Ответ дляtaha2410
Це пісня Квітки Цісик
я знаю...
Ответ дляВсе очень просто