Играюся• 02 июня 2017
Підкажіть будь ласка,чи реально виміняти взуття на каблуках,на взуття без каблука
Виникла така проблема з ногами,що не можу носити каблуки!Підкажіть будь ласка чи можна виміняти у когось своє доброякісне взуття на каблуках,на взуття без каблуків!Хто з цим зусрічався?
Новопоштинская• 02 июня 2017
так поменяйте каблук в обувной мастерской,я когда-то каблук на платформу меняла,было удобнее