Жидкость для снятия глаз• 08 июня 2017

Когда будут результаты ЗНО? Кто разобрался, подскажите и мне.

Я немного теряюсь в этих новшествах.
Сдавала сын украинский, английский и математику.
Вроде вычитал, что по этим предметам результаты будут не позднее 15 июня.
Так ли это или я не там читаю?

Получается, что он уже сможет подавать заявки в учебные заведения?
Зам Ам• 08 июня 2017
Все правильно. Результаты 15.06 в личном кабинете. С 29.06 может регистрироваться на сайте. Подача заявлений с 12.07 по 26.07.

AnnaAk• 08 июня 2017
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов, математики будуть відомі до 15 червня; з історії України, біології, російської мови – до 19 червня; з географії, фізики, хімії – до 23 червня. Офіційні результати будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО.

Подача заявок з 12.07, ось тут дивіться всі дати вступної кампанії цього року
http://osvita.ua/vnz/consultations/19477/
Виннипуховна• 08 июня 2017
https://kwidoo.ru/kak-podat-zayavku-v-vuz-ukrainy-... довольно подробно и понятно
Дикая Роза• 08 июня 2017
Послушаю