Фамильная фондюшница• 12 июня 2017

чи мають право закривати спортивні споруди на замок ?

які є на території школи.
Хіба це не власність громади ?
завитушка• 12 июня 2017
давайте размыслим логично -даже если это власність громады, они всеравно у кого то на балансе и кто то за них ответственный, за сохранность этих споруд. Если их оставить без присмотра значит их могут повредить, растащить и т.д. и кто и за что будет это все восстанавливать? наверное поэтому и замок. как то так

Українські речі для малечі• 12 июня 2017
Це власність школи, а не громади. В нас школа має базу відпочинку - то що, всі там мають тусуватись?
Ответ длязавитушка
Школа не є на повному забезпеченні громади, щоб бути власністю громади.
завитушка• 12 июня 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
ну не суть, мы ж не знаем о чем именно автор и как там в ее индивидуальной ситуации
автор Фамильная фондюшница • 12 июня 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
це зовні
Сегодня на диете• 12 июня 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
школа - нет, а вот пришкольный стадион - вполне может быть на балансе не школы, а райсовета
Ответ длязавитушка
так дети хотят там играть, у нас больше для детей вообще ничего не построено
Ответ длязавитушка
Як би не було - спортивні споруди для школярів і можуть закриватись в неурочний час.
Ответ длясама себе прекрасная
це зовні
Що зовні? не зрозуміла?

Ответ длясама себе прекрасная
Учні школи?
Ответ дляСегодня на диете
мне на 1551 ответили, что власність школи,
но не знаю кто там на 1551 эти ответы штампует, абы шо ляпнуть,
в  противоречие 1551, от мера пришел ответ, что для жителей масива доступно.
но висит замок.
может в Архитектуру писать ?
не пойму уже
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Учні школи?
діти масиву
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Що зовні? не зрозуміла?
бази відпочинку, зазвичай роблять як будівлю.
а це зовні
Ответ длязавитушка
так пусть охраник ходит.
зачем закрывать.
получается кто-то прихватизировал то, что раньше жители масива совместно построили
Ответ длясама себе прекрасная
но висит замок.
может в Архитектуру писать ?
не пойму уже
А архітектура до чого? В нас всі школи не закриваються. Хочете знати чи власність школи - дивіться на кадастровій карті публічній. 99,9% що шалежить школі. Думаю, що місцеві жителі так засирали стадіон, що його закрили на замок. Або батьки за власні кошти зробили майданчики і це їхня вимога. А яка така необхідність у Вас в цій площадці? Ваші діти учні школи?
завитушка• 12 июня 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
заметим, я не спорю)
Ответ длясама себе прекрасная
а це зовні
А територія? Пляж? Катамарани?
Ответ длясама себе прекрасная
так пусть охраник ходит.
зачем закрывать.
Ви думаєте штатним розпорядком в школі передбачено охоронців спортивних майданчиків? Як жителі масиву його будували?
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
так. Але зараз туди ходить тільки тренер , спортивний гурток там займається.

завитушка• 12 июня 2017
Ответ длясама себе прекрасная
так пусть охраник ходит.
зачем закрывать.
ну если власність школи, то берите этот ответ и пишите письмо директору -так мол и так, власність школи, почему закрыто, какой режим работы, какой порядок пользования и т.д.
Ответ длясама себе прекрасная
Ви на зборах загальношкільних піднімали це питання? Що відповів директор?
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
то було більше 15 років тому
Ответ длясама себе прекрасная
то було більше 15 років тому
Яка різниця коли. Як жителі його будували? Здавали гроші? Самі виконували будівельні роботи?
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
питала по телефону ,
вона сказала що це гурток.
Я думала підійти до неї за подробицями, та не розумію , чому відповіді протилежні. Може вона сдала його в аренду ?
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
та щось не можу знайти свідків. Поки що.
Ті переїхали, а ті не в курсі
Ответ длясама себе прекрасная
питала по телефону ,
вона сказала що це гурток.
Може і здала на визначені години і що? Такі питання вирішуються на загальношкільних зборах, або офіційними листами, а не по телефону.
Ответ длясама себе прекрасная
Ті переїхали, а ті не в курсі
То чому Ви вирішили, що його будували мешканці мікрорайону?
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
так каже мій чоловік. Але він тоді був малим, і не знає підробиць
Ответ длясама себе прекрасная
Навряд чи це правда. Шкльні майданчики завжди на балансі школи, а не громади.
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
припустимо. Але тоді учні школи мають право там бути ? Чи тільки за гроші ?