Девочки искала как красиво можно завернуть тесто и вот что нашла, очень красивые варианты, может кому-то понадобится идея)
Ответ дляГл@ша
дякую, зробила закладочку й собі) треба буде спробувати
я як приіду з відпочинку додам власних посилаeь иі що виходить, якщо Вас цікавить, в мeнe така цікавість була на Різдво, до Вeликодня вжe маю дeкілька вдалих варіантів гарноі випічки на дріжжах.Цeй вінок(начинка фініки, курага) хочу зробити фото по крокам, склала з дeкількох рeцeптів в один: там тісто, там викладка, там спосіб випікання. мама назвала《шeдeвр на Вeликдeнь》
Ответ дляПодмигашка

хочу)) я полюбляю своїм всіляку випічку пекти