Антонина матушка• 22 июня 2017
Фотр стрижки за 1000)))
Антонина матушка
• 23 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Меня не зацепила цена. Просто, возможно, то, что в другой стране за 1000 грн - это как раз в Украине как 350?)
Дело не в стоимости, а в руках мастера. Могут и за 1000 грн испоганить, а могут и за 100 грн сделать ’конфетку’
Думаєте в кращих салонах України стрижки по 350 ?
Я ж вказала рівень, дивно, що вам настільки кортить його понизити.
Рука майстра коштує дорого.
Бувають виключення, самоучки, які себе не цінують, не вкладають в семінари, самовдосконалення та розвиток, але талановиті.
Не сперечаюсь, якщо пощастить, на таких теж можна натрапити.
І визнаний майстер самовпевнено може іноді спохабити.
Таке теж буває.
Але загалом рівень там де дорого і його відсутність- де дешево.
Рука майстра коштує дорого.
Таке теж буває.
Антонина матушка
• 23 июня 2017
15 років тому я була клієнткою найсильнішого на той час салону у нашому місті.
І його власниця, сорокарічна акула та гуру перукарської майстерності, яка обїздила пів світу, від Франції до Японії, в гонитві за досвідом, відчувала моє волосся гірше ніж її девятнадцятирічна учениця.
Але я про це випадково дізналась.
Спеціально до неї не звернулася б, якби ніхто не підказав, що дівчинка талановита.
Визнаю такі виключення і абсолютно не категорична.
Не писала, що ви всі лайно, бо у вас стрижки дешевші, але чомусь багато так сприйняли.
Але я про це випадково дізналась.
Сливочная пенка• 23 июня 2017
Ответ дляАнтонина матушка
Але я про це випадково дізналась.
25-40 евро в Европе - это средний прайс на стрижку. Один из лучших в стране? Это в Албании или в Румынии? Ну и, Вы с таким пафосом акцентируете внимание на стоимости стрижки и перевели ее в гривневый эквивалент. И да - счастливая и уверенная в себе женщина воспринимает стрижку, поход в ресторан как данность и не будет создавать тему на форуме ибо ее прет от вселенского счастья.
На форуме есть девочки, которые тратят на стрижки-покраски в разы больше, которые три раза в день посещают рестораны, но для них это само собой разумеется и они не вопят на форуме, правда?)
А Вас несет уже второй день )
Антонина матушка
• 23 июня 2017
Ответ дляСливочная пенка
А Вас несет уже второй день )
Там де я зараз живу, середня ціна на жіночу стрижку 10 доларів, а найвища 40.
Може тут дехто і є, що витрачає більше, але це однозначно не ви)яка також другий день не має спокою з приводу моїх невинних тем, якими не мала на меті нікого образити.
Антонина матушка
• 23 июня 2017
Ответ дляСливочная пенка
А Вас несет уже второй день )
Я ще не чула тут про таких, що тричі на день в ресторанах, але якщо ви наполягаєте, то повірю))).
Так для мене подія, я написала вже рік відрощувала і не могла наважитись тому дуже задоволена результатом.
І на однині з чоловіком в місце, яке мені подобається, з його ініціативи, що немаловажливо для мене, також подія, бо діти нареті підросли і їх можна залишити одних.
До цього ми часто орієнтувались на них, щоб була дитяча кімната, дитячий майданчик поряд, піца або макдональдс.
І я просто вражена наскільки тут вбоге товариство, що вбачає в таких хоч і радісних, але примітивних речах якийсь пафос.
Вам, мабуть, тільки в темах про курячі пупці комфортно.
Антонина матушка
• 23 июня 2017
Ответ дляПерсонаж Аноним
На это фото залюбовалась.
Що найцікавіше, я його і ще кілька подібних теж тут раніше показувала)
Коментарі частково були ідентичні тим, що в цій темі.
Волосся сухе та недоглянуте, не посміхаюсь, бо зуби страшні.
А якби переодягнути, то може ще було б нормально)))
Хранительница чешки• 23 июня 2017
Ответ дляКуколка-мяуколка
Автор
Извините, вам действительно 37?
А вам 27? И вы уверены, что в 37 будете выглядеть гораздо лучше?:)))
ТрамвайGirl• 23 июня 2017
Ответ дляЦыбулька
Автор, вы прекрасна, я честно говоря стрижки не вижу, на вьющихся волосах этого не заметно. Но у вас очаровательные кудри, прекрасная улыбка, вы яркая и красивая. Не слушайте этих, шипящщих анонимов, которые как собачки маленькие из-за угла тявкают, а показаться боятся.
У меня маленькая собачка , сразу кусает за нос ротвейлера. Так шо тихо!
Антонина матушка
• 24 июня 2017
Ответ дляLetigrra
Не знаю, мне ресторан не напомнил ни одно место за рубежом.
Єто точно не в Украине?
Ви це серйозно написали?
Побували абсолютно у всіх ресторнах за кордоном?
Верочка 100%• 24 июня 2017
Ответ дляАнтонина матушка
Тішусь, що нарешті вам догодила)
Цитата:
Тішусь, що нарешті вам догодила)[/ci
А какой временной период между этими фотографиями, если не секрет? На последнем выложенном фото Вы явно гораздо моложе.
Ответ дляАнтонина матушка
Ви це серйозно написали?
да, я побывала.
Вы очень не красиво себя ведете .
Самоволюбленная 45 летняя женщина.
Всем пытаетесь что-то доказать. Зачем ?
Если вы себя любите , зачем что-то кому -то доказывать?
Вы очень не красиво себя ведете .
Самоволюбленная 45 летняя женщина.
Всем пытаетесь что-то доказать. Зачем ?