Попельшка• 23 декабря 2025
Побачила графіки на завтра короче ми без вечері на свято
Просто засмучена. Гроші на продукти немає. Будуть можливо завтра ввечері. А готувати без світла в електробудинку прям святкову вечерю не можливо ( тож як є
Экспертиза• 24 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
Ні не вічно .... Відкладати поки не буде з чого. Бо по кредитах борги за один місяць не закрити(((
а як вони там зявилися ті борги?
Попельшка
• 24 декабря 2025
Ответ дляЭкспертиза
а як вони там зявилися ті борги?
Отак. Буває коли грошей не вистачає від за до зп. А дитині треба ліки від алергії, то окуляри, мені окуляри бо вже геть не бачу, то взуття на зиму обом підліткам, про зуби я взагалі мовчу. А через те що чоловік без броні сидів три місяці не заробляв от і вийшло що в кредити по влазили.
КаваЗМолоком• 27 декабря 2025
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Щоб ти так докінця свого життя на ’ощупь* готувала собі і своїм дітям.