Скользкая• 21 августа 2013

Давайте дарить подарки!

у меня есть некоторые вещи бу которые лежат мертвым грузом
надоели хочу подарить зимние штаны полу-комбенизон на синтепоне синего цвета на рос 92-98 примерно
и брюки осень-зима для беременных 42-44р
71831 2
  • 2395
Стойкая• 25 сентября 2013
27121
Ответ дляВсех анонимов аноним
стельку надо 16см
В мене на 15 є, маленькі будуть.

Ясина мама• 25 сентября 2013
27122
Ответ дляSHOPOGOLIK_KIEV
на 3-8 месяцев
можна нам ф.2,3?
Всех анонимов аноним• 25 сентября 2013
27123
Ответ дляСтойкая
В мене на 15 є, маленькі будуть.
малы,наши 15,впритык,
Стойкая• 25 сентября 2013
27124
Ответ дляВсех анонимов аноним
малы,наши 15,впритык,
Так може тепер не бери - доносите ці, всеодно передають, що холодна осінь буде, а на весну купиш нові, бо нога знову виросте за зиму.
звездная галактика• 25 сентября 2013
27125
Ответ дляВсех анонимов аноним
малы,наши 15,впритык,
не плакай! у мну есть только как стельку померять? снаружи 19 см
звездная галактика• 25 сентября 2013
27126
они типа зимние но мех утоптался
Juliet fm• 25 сентября 2013
27127
Привет водоплавающим феям!
Сегодня наконец-то отправила посылочки девочкам Aka_m-47 и Basto4ka и получила одну от inneska-85.
Инна, спасибо большое за отличные вещи для моего сыночка, майки очень большемерят и подойдут нам на лето как раз)
snow queen• 25 сентября 2013
27128
Разбирайте. тёплые вещи для двора. б/у на девочку. шапки, перчатки, кепка красная, берет.
Kara_mia• 25 сентября 2013
27129
С добрым утречком, Клан!!!

snow queen• 25 сентября 2013
27130
ещё
Kara_mia• 25 сентября 2013
27131
Ответ дляsnow queen
на какой ОГ шапочки, пока бронь
-ЯНА -• 25 сентября 2013
27132
Ответ дляsnow queen
бронь,а какой возраст
Kara_mia• 25 сентября 2013
27133
Ответ дляsnow queen
ещё
и перчаточки посерединке
Juliet fm• 25 сентября 2013
27134
Решила, что у нас нашествие новичков, а это свои развлекаются))
Барамбулечка• 25 сентября 2013
27135
Ответ дляKara_mia
С добрым утречком, Клан!!!
обед на дворе,сплюха))
звездная галактика• 25 сентября 2013
27136
Ответ дляKara_mia
С добрым утречком, Клан!!!
ниче се у вас утро начинается! я уже спать хочу...
snow queen• 25 сентября 2013
27137
всё садиковское. и у моей большая голова всегда была.
-ЯНА -• 25 сентября 2013
27138
Ответ дляsnow queen
ещё
мне тогда красные )) если и шапочки останутся смотря какой возраст
Стойкая• 25 сентября 2013
27139
Для підняття настрою
Один мужик вирішив пожартувати над своєю тещею ... Скориставшись тим, що дорога мама пішла на ринок, зятьок випиляв дірку в обідньому столі, потім заліз під нього, просунув голову в отвір і завмер в такому положенні. Скатертина звисала до підлоги, і тіла жартівника не було видно. Ще він заздалегідь рясно полив кетчупом все навколо своєї дурної башки. А тепер уявіть, що побачила нісенітна баба, повернувшись додому? На скатертині калюжа крові, а в центрі столу лежить відрізана голова зятя з висунутим язиком і скошеними очима. Тещенька заверещала з такою силою, що зі стелі звалилася криво висяча люстра і довбанула любителя розіграшів прямо по кумполу. Зять, правда, не врізав дуба, але оглушливо заревів. Теща, почувши, як відрубана голова відчайдушно матюкається, остаточно втратила розум і метнула в хлопця тільки що куплений трилітровий балон з томат-пастою. Природно, банка потрапила жартівнику прямо в лоб. Очевидно, кістки у мужика були завтовшки з бетонну плиту, тому що ємність розбилася, додавши в пейзаж фарби. Бідний зять знепритомнів та так і залишився сидіти під столом, тепер вже точно схожий на труп. Баба, виючи, немов заїла кавомолка, хутко кинулась у відділення міліції, розташоване в цьому ж будинку, на першому поверсі. Міліціонерам, що прийшли при вигляді апокаліптичного видовища стало погано, і вони навіть, втративши самовладання, позадкували до дверей. І тут голова, страшна, вся вкрита червоними згустками, підняла повіки, скажено завертаючи очима, роззявила рот і видала фразу: - Мама! Вашу мать! Мать вашу! Мама! Теща звалилася в непритомність, один з ментів звалився поряд з нею, другий виявився міцнішим. - Ти того, цього: - забубонів він, - паспорт покажи! - Ща вилізу, - прошипіла башка, - і дістану. Очевидно, перспектива побачити літаючу по повітрю за документом голову настільки вразила служивого, що він з криком: ’Рятуйте! Вампіри! ’- кинувся за підмогою. Коли відділення майже в повному складі, з табельною зброєю напоготіві вломилися в квартиру, зять, як і раніше покритий кетчупом, викликав ’Швидку допомогу’. Підсумок жарту: у тещі гіпертонічна криза, один мент став заїкатися, другий тепер завжди нерозумно хіхікає при вигляді пляшки з кетчупом, зятьок отримав кілька діб за хуліганство і повне моральне задоволення. А теща раз і назавжди перестала приставати до ідіота...

звездная галактика• 25 сентября 2013
27140
Ответ дляJuliet fm
ну хоть какое-то разнообразие
Juliet fm• 25 сентября 2013
27141
Ответ дляKara_mia
С добрым утречком, Клан!!!
ПрЫвет!
-ЯНА -• 25 сентября 2013
27142
тогда сначала выбирает Кара миа,а я после тебя ))
Барамбулечка• 25 сентября 2013
27143
Ответ для звездная галактика
я тока шо коррекцию ногтей сделала))
Kara_mia• 25 сентября 2013
27144
Девчоночки, повторю свою просьбу - ИЩУ:

1. Ботиночки на зиму девочке 15-15,5 по стельке
2. Бодики на рост 98
3. Простыни на резинке в детскую кроватку (сегодня кинулась менять, а она у меня 1 осталась, где остальные, наверно, на даче остались, когда очень быстро оттуда уезжала)

Хофитол мне подарили уже, еще раз огромное спасибо tanavin
-ЯНА -• 25 сентября 2013
27145
Ответ дляСтойкая
Для підняття настрою

хахахха
звездная галактика• 25 сентября 2013
27146
Ответ дляСтойкая
Для підняття настрою

это жесть!!!
Juliet fm• 25 сентября 2013
27147
Ответ для звездная галактика
Ага, я уже суп сварила, детей накормила, старшего в школу отправила, младшего спать, а ещё посылки отправили! Вот я какая хозяйственная, хвалите меня))
Барамбулечка• 25 сентября 2013
27148
Ответ дляСтойкая
Для підняття настрою

читала такое давненько уже))и на русском))прикольная байка)
Барамбулечка• 25 сентября 2013
27149
Ответ дляJuliet fm
фигассе,ты Электроник)))обзавидовалась)))
snow queen• 25 сентября 2013
27150
первая сиреневая в растянутом 48 см. зимняя сиреневая даже на меня, но в притык. лет на 6 точно. красная 52 см и вторая красная тоже (до 7-8 лет можно будет носить). всё примерно. может и неправильно намеряла.