Скользкая• 21 августа 2013
Давайте дарить подарки!
у меня есть некоторые вещи бу которые лежат мертвым грузом
надоели хочу подарить зимние штаны полу-комбенизон на синтепоне синего цвета на рос 92-98 примерно
и брюки осень-зима для беременных 42-44р
Всех анонимов аноним• 25 сентября 2013
Ответ дляСтойкая
В мене на 15 є, маленькі будуть.
малы,наши 15,впритык,
звездная галактика• 25 сентября 2013
Ответ дляВсех анонимов аноним
малы,наши 15,впритык,
не плакай! у мну есть только как стельку померять? снаружи 19 см
звездная галактика• 25 сентября 2013
Ответ дляKara_mia
С добрым утречком, Клан!!!
ниче се у вас утро начинается! я уже спать хочу...
Для підняття настрою
Один мужик вирішив пожартувати над своєю тещею ... Скориставшись тим, що дорога мама пішла на ринок, зятьок випиляв дірку в обідньому столі, потім заліз під нього, просунув голову в отвір і завмер в такому положенні. Скатертина звисала до підлоги, і тіла жартівника не було видно. Ще він заздалегідь рясно полив кетчупом все навколо своєї дурної башки. А тепер уявіть, що побачила нісенітна баба, повернувшись додому? На скатертині калюжа крові, а в центрі столу лежить відрізана голова зятя з висунутим язиком і скошеними очима. Тещенька заверещала з такою силою, що зі стелі звалилася криво висяча люстра і довбанула любителя розіграшів прямо по кумполу. Зять, правда, не врізав дуба, але оглушливо заревів. Теща, почувши, як відрубана голова відчайдушно матюкається, остаточно втратила розум і метнула в хлопця тільки що куплений трилітровий балон з томат-пастою. Природно, банка потрапила жартівнику прямо в лоб. Очевидно, кістки у мужика були завтовшки з бетонну плиту, тому що ємність розбилася, додавши в пейзаж фарби. Бідний зять знепритомнів та так і залишився сидіти під столом, тепер вже точно схожий на труп. Баба, виючи, немов заїла кавомолка, хутко кинулась у відділення міліції, розташоване в цьому ж будинку, на першому поверсі. Міліціонерам, що прийшли при вигляді апокаліптичного видовища стало погано, і вони навіть, втративши самовладання, позадкували до дверей. І тут голова, страшна, вся вкрита червоними згустками, підняла повіки, скажено завертаючи очима, роззявила рот і видала фразу: - Мама! Вашу мать! Мать вашу! Мама! Теща звалилася в непритомність, один з ментів звалився поряд з нею, другий виявився міцнішим. - Ти того, цього: - забубонів він, - паспорт покажи! - Ща вилізу, - прошипіла башка, - і дістану. Очевидно, перспектива побачити літаючу по повітрю за документом голову настільки вразила служивого, що він з криком: ’Рятуйте! Вампіри! ’- кинувся за підмогою. Коли відділення майже в повному складі, з табельною зброєю напоготіві вломилися в квартиру, зять, як і раніше покритий кетчупом, викликав ’Швидку допомогу’. Підсумок жарту: у тещі гіпертонічна криза, один мент став заїкатися, другий тепер завжди нерозумно хіхікає при вигляді пляшки з кетчупом, зятьок отримав кілька діб за хуліганство і повне моральне задоволення. А теща раз і назавжди перестала приставати до ідіота...
звездная галактика• 25 сентября 2013
Ответ дляJuliet fm
Решила, что у нас нашествие новичков, а это свои развлекаются))
ну хоть какое-то разнообразие
Барамбулечка• 25 сентября 2013
Ответ для звездная галактика
я тока шо коррекцию ногтей сделала))
Девчоночки, повторю свою просьбу - ИЩУ:

1. Ботиночки на зиму девочке 15-15,5 по стельке
2. Бодики на рост 98
3. Простыни на резинке в детскую кроватку (сегодня кинулась менять, а она у меня 1 осталась, где остальные
, наверно, на даче остались, когда очень быстро оттуда уезжала
)
Хофитол мне подарили уже, еще раз огромное спасибо tanavin

2. Бодики на рост 98
) Хофитол мне подарили уже, еще раз огромное спасибо tanavin
Ответ дляСтойкая
Для підняття настрою
хахахха
звездная галактика• 25 сентября 2013
Ответ дляСтойкая
Для підняття настрою
это жесть!!!
Барамбулечка• 25 сентября 2013
Ответ дляСтойкая
Для підняття настрою
читала такое давненько уже))и на русском))прикольная байка)
Барамбулечка• 25 сентября 2013
Ответ дляJuliet fm
Ага, я уже суп сварила, детей накормила, старшего в школу отправила, младшего спать, а ещё посылки отправили! Вот я какая хозяйственная, хвалите меня))
фигассе,ты Электроник)))обзавидовалась)))
snow queen• 25 сентября 2013
первая сиреневая в растянутом 48 см. зимняя сиреневая даже на меня, но в притык. лет на 6 точно. красная 52 см и вторая красная тоже (до 7-8 лет можно будет носить). всё примерно. может и неправильно намеряла.