ГЛЮкоза• 26 июня 2017
Який за якістю такий рюкзак?
Можливо у когось є живі фото.Для 4 класу підійде?
ГЛЮкоза
• 26 июня 2017
nlHfeJc4M%252C_&usg=__xoHdpzXNaBKd69hJlWOXblkO49M%3D&biw=1400&bih=917&ved=0ahUKEwjVq7iyhdzUAhUCEJoKHZN6D-sQyjcILw&ei=NUVRWZW9KIKg6AST9b3YDg#imgrc=RcfKled5_JGVuM:
ГЛЮкоза
• 26 июня 2017
Ответ дляБерегу и стерегу
реклама??
Ні,вибираю рюзкак дитині але фото чомусь не грузиться.
Приму в дар• 26 июня 2017
Ответ дляГЛЮкоза
По фото он как прогулочный,ее для школы.
раджу пройтись по магазинам, обрати, а потім тут купити) я от теж в пошуках, хочу Кайт, брала два роки тому. Супер якість, чудово носився. Цього року у них значно якість знизилась. Взяла дочці і тут за 620, прийшлось дарувати його, добре, що був привід... Тепер по магазинам дивилась якість кожної моделі і буду обирати. більш менш достойні від 800-900 тут і 1200-1500 в магазині. Ціни шок (
ГЛЮкоза
• 27 июня 2017
Ответ дляAlysha777
У нас я таких не бачила.Напевно тому його дитина і захотіла що не такий як всі інші.