ХуАнита• 01 июля 2017
Носят ли в Польше крестики, ладанки?
Уезжаю в Польшу на работу. Хочу купить крестик или ладанку для оберега.
Если поляки увидят на мне крестик или ладанку, поймут?
Или лучше не надо?
ЛедиДи• 01 июля 2017
Я працювала на складі, то по техніці безпеки не можна було будь які прикраси (ланцюжки, годинники, сережки) і цього дотримувалися всі. і поляки і наші. Ви уточнюйте там, куди ви їдете.
ХуАнита
• 01 июля 2017
Ответ дляЛедиДи
Трохи не по темі: ким ви працювали на складі? Як туди влаштувалися? Скільки вам платили? У якому місті?
ЛедиДи• 01 июля 2017
м.Гарволін, на заводі Ейвон, формували замовлення по коробках. Робота не складна, але платять менше, ніж обіцяють. приблизно 8-9 зл.за год. нічні трохи більше, надгодини в 2 рази більше, але їх майже не було. Роботу знайшла тут через дівчину, якій заплатила 400грн. Але це безкоштовна вакансія (ну перший раз заплатила за науку)) через фірму-посередника отто.
ХуАнита
• 01 июля 2017
Ответ дляЛедиДи
Обов´язково брати нічні зміни?