Тролю как могу• 02 июля 2017

Прописка дитини. Підкажіть? Юристи

Чоловік прописаний в Києві в квартирі своєї сестри.
Я в іншому місті прописана.
Чи може мій чоловік прописати нашу дитину в квартирі своєї сестри? Чи потрібна її згода, як власника житла? Чи можливо це зробити без відома сестри?
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляАнгелочек с рожками
Как только узнает - напишет завещание! Выпишет Вашего мужа. И сделает все, что б и ребёнка выписать.
Дитину до 18 років вона не зможе виписати. А до того часу дитина зможе користуватися квартирою. Всяке в житті буває. Може сестра ще недієздатною стане, тоді чоловік візьме опіку і квартиру успадкує.

автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЯйцеголовая
автор, ваш супруг, не собственник, выписать его и его ребенка можно в 2 счета.
читайте що в законах написано. На прописку малолітної згода не потрібна і виписати не можна.
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
это если владелец-то сложнее, но всеравно возможно, а так законы знаю, и скажу честно, выписала с квартиры брата и его ребенка, брат собственник.Так что знаю о чем говорю. Ситуация была наподобии Вашей.
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
если ваш супруг не владелец, проблем у ее сестры не будет с выпиской, да и сомневаюсь чт пропишут, там документы на квартиру требуют при прописке
Магиня• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
зможе виписати, не радійте завчасно
Українські речі для малечі• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
Ха-ха-ха. Києвлянка з 4-ою квартирою на раз-два випише бідну селючку. До того ж, якщо Ви будуте розводитись, то чоловік випишеться разом з дитиною, а на другий день пропишеться без дитини. Хиленький Ваш план.
Первоклашка Я• 02 июля 2017
Не обольщайтесь, ребенка очень просто выписать через суд. Вот если бы у вашего брата было право собственности на эту квартиру, то тогда сложнее. А так нкаких особых проблем в этом нет.
И не забывайте что прописка никак не поможет вам завладеть квартирой, она не дает права собственности.
Люба251• 02 июля 2017
буквально неделю назад выясняла этот вопрос, для прописки малолетнего ребенка нужно только разрешения родителей, никакого другого даже собственника квартиры не требуется. Разрешения всех прописанных и собственника только в случае прописки взрослого.
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
так в дитини буде батько-опікун в цій квартирі, ви там для чого?
а якщо чоловік помре? То я буду опікуном і зможу проживати разом з дитиною в квартирі своячниці.

Люба251• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
Ні, чоловік не сплачує їй комуналку.
Наврядчи неповнолітня дитина змушена оплачувати комуналку.
До того ж, сестра знати не буде, в неї всеодно субсидіх нема, вона добре заробляє. А як дізнається, то виписати дитину всеодно не зможе.
интересно Вы случайно не к моему брату прописываться собираетесь, а то ситуация похожая
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЯйцеголовая
нововведення в законі з 2016 року. Свіжі.
На якій підставі Ви виписали брата з дитиною?
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
идите спросите у любого толкового юриста, причин масса, и поступаете вы подло
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляПервоклашка Я
Я це знаю. А он родинні звязки між моїм чоловіком та сестрою дають. Всяке бумає, треба думати наперед.
Первоклашка Я• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
На практике это достаточно сложно осуществить.
Ответ дляТролю как могу
А як ви завтра помрете, щось ви зарано всіх хороните.
Кина_не_будет• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
Де Ви бачили норму, что дитина обовязкова має бути зареєстрована в квартирі матері?
Не вигадуйте!
Собственник может выписать ЛЮБОГО из своей квартиры, через суд, а несовершеннолетнему ребенку потребуется обязательное место регистрации, в вашем случае оно будет по месту регистрации матери!
Яйцеголовая• 02 июля 2017
автор, а кто вас пустит в ту квартиру- вы не задумывались
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЯйцеголовая
якщо дитина будет прописана, то з міліцією зайти можна, Ви не задумувалися? Або ж через суд. Право користування у дитини будет, сестра не зможе заборонити.
Люба251• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
дитині не зможе, а Вам зможе, право на Ваше вселення може дати лише власник квартири, так що Вам прийдеться залишити дитину, а самій ’гуляти городами’

автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЛюба251
ну то хоч дитина буде жити і то добре.
Мені одній буде легше зняти житло при необхідності.
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
автор, не умничайте, милиция без документов подтв. право собственности ничего делать не будет, проверено.
А суд-чтобы вы понимали, суды могут ити 10 лет, и пока решения не будет вас туда никто не пустит.А там зависит от адвоката и наличия денег.
Люба251• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
ну то хоч дитина буде жити і то добре.
тобто Ви готові, щоб Ваша дитина жила окремо від Вас А скільки дитині років?
Магиня• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
ну то хоч дитина буде жити і то добре.
а хто буде доглядати за вашою дитиною?
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЛюба251
От тільки чоловік глядіти дитину не буде, шо сестра з нею нянчиться буде? Ні. Сама будет просити, щоб я прийшла
Люба251• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
я думаю, що сестра як раз найменш зацікавлена особа у Вашій присутності в квартирі
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
спуститесь на землю, автор, прописать и выписать ребенка не владельца дело пяти минут
Люба251• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
а сестра проживає разом з братом?
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЛюба251
а сестра проживає разом з братом?
Ні. Брат лише прописаний з нею.
Мі на зйомі живемо.
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЯйцеголовая
читайте норми закону, а тоді пишіть.
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЛюба251
якщо буде з нею дитина, яка вередує, і батько їй ладу не дасть, то буде дуже рада моїй присутності.