Тролю как могу• 02 июля 2017
Прописка дитини. Підкажіть? Юристи
Чоловік прописаний в Києві в квартирі своєї сестри.
Я в іншому місті прописана.
Чи може мій чоловік прописати нашу дитину в квартирі своєї сестри? Чи потрібна її згода, як власника житла? Чи можливо це зробити без відома сестри?
Я в іншому місті прописана.
Алиса в стране Советчица• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
А я й не хочу щоб вона продавала квартиру.
Може вона моїй дитині залишиться?
В неї чотирьохкімнатна. На таку ми не назбираемо за життя.
Може вона моїй дитині залишиться?
А у неї, що своїх дітей немає? Крім Вашої дитини немає ближчих родичів, яким може квартира в спадок дістатися?
Кина_не_будет• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
жити в селі теж не дуже гарло, але киян мало це чіпає.
Сестра ж знати не буде. Якшо мій чоловік має право вселите, то це не порушення. Я захищаю інтереси своєї дитини, це мій обовязок.
Ваше сестра, сможет через суд снять с регистарции и вашего мужа и ребенка, ребенка обяжут зарегистрировать по месту регистрации матери!
Тролю как могу
• 02 июля 2017
Ответ дляКоко На Страже
Не знаю точно можете ли без согласия сестры прописать, но где бы вы ребенка ни прописывали с папой или с мамой- нужно обязательно присутствие обоих родителей и письменное согласие одного родителя на прописку со вторым.
так це чоловік запропонував.
Ми ж в Києві живемо, йому не хочется їхати до мене до села, щоб займатися пропискою.
Тролю как могу
• 02 июля 2017
Ответ дляАлиса в стране Советчица
В тому й справа, що немає.
Їй вже 43 роки. Вже й не буде.
Найближчий родич - мій чоловік, але вони не дуже спілкуються.
Їй вже 43 роки. Вже й не буде.
Просто болталка• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
Де це написано?
Дівчата зверху дали витяги з положень, там чітко зазначено, що можна.
А Ви вигадуєте.
Можно было бы, если бы ваш муж имел право собственности хотя бы на часть квартиры сестры. Иначе-ничего у вас не выдет
Ангелочек с рожками• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
Вы поступаете подло!
Тролю как могу
• 02 июля 2017
Ответ дляКина_не_будет
Чоловіка може й зможе зняти, а от дитину неповнолітню ні, судячи с норм, що тут написали.
Алиса в стране Советчица• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
В тому й справа, що немає.
Їй вже 43 роки. Вже й не буде.
Та їй ще тільки 43 роки) а може вона захоче усиновити дитину чи одружиться?
Коко На Страже• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
так це чоловік запропонував.
Ой, да это делов на пол часа, если без очереди( мы с очередью за два справились)
Ангелочек с рожками• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
Може вона моїй дитині залишиться?
Троллите? Или правда так тупите?
Кина_не_будет• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
через суд сможет, и обяжет зарегистрировать по месту регистрации матери!
Ангелочек с рожками• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
Ні, чоловік не сплачує їй комуналку.
Наврядчи неповнолітня дитина змушена оплачувати комуналку.
До того ж, сестра знати не буде, в неї всеодно субсидіх нема, вона добре заробляє. А як дізнається, то виписати дитину всеодно не зможе.
Для Вас нет понятия совести. Сестра об этом узнаёт. И на её месте, я бы сделала потом все, что б выписать и брата и её ребёнка.
Уверена, что это возможно! Ещё и опозорить потом Вас на все Ваше село
Магиня• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
Ні, чоловік не сплачує їй комуналку.
зможе виписати разом з вашим чоловіком, просто через суд, нафіг таких родичів
Українські речі для малечі• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
В тому й справа, що немає.
Їй вже 43 роки. Вже й не буде.
Якщо не хочете спортити відносини з сестрою - краще не робіть нічого за її спиною - не пробачить. І не бачити Вам квартири, як своїх вух.
ТихоЯ• 02 июля 2017
Ответ дляЗвоночек
Прописать ребенка можно или по месту прописки мужа или там где вы прописаны. Согласие сестры не нужно. Идете в центр административных услуг, берете свидетельство о рождении ребенка, паспорт мамы и папы, идентификационные кода. Там на месте в кассе заплатите 34 грн или 36, точно не помню. И через пару дней готово. Узнавали сами пару недель назад.
И давно у нас регистрируют проживание без ведома собственника жилья? Ещё и ребенка?
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Согласие надо. Дети до 12 лет прописаны с матерью.
Если что, я работаю в центре админ услуг Подольского района города киева
напишите мне в личку плиз, хочу проконсультироваться
Тролю как могу
• 02 июля 2017
Ответ дляКина_не_будет
Де Ви бачили норму, что дитина обовязкова має бути зареєстрована в квартирі матері?
Не вигадуйте!
Алиса в стране Советчица• 02 июля 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Та Ви ж бачите, що судичи з усього відносини сестри і брата не дуже, а автору то і взагалі на це .....
Тролю как могу
• 02 июля 2017
Ответ дляАнгелочек с рожками
Вона не знає де я живу.
Прописка не протизаконна. Тож и позору нема ніякого.
Батьки мають захищати інтереси своїх дітей.
Я дію як хороша мати і погана своячниця.
З сестрою чоловіка я не спілкуюся полюбовно, тому мені на неї всеодно.
Алиса в стране Советчица• 02 июля 2017
Ответ дляТихоЯ
Регистрировать место проживания ребенка сейчас нужно с рождения
Тролю как могу
• 02 июля 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Справа в тому, що я з нею не спілкуюся. Ми з нею чужі люди. Вона давно сказала, що квартиру братовим дітям не відпише.
А так хоч право на проживання у моєї дитини будет, а може і в мене, якщо з чоловіком розлучимося.
Наврядчи вона вже заповіт написала.
Ответ дляТролю как могу
Наврядчи вона вже заповіт написала.
А Ви до чого, якщо розведетесь?
Ангелочек с рожками• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
Вона не знає де я живу.
Вы хотите отхватить чужую квартиру. А это подло!
Хорошая мать? Сомневаюсь. Мать, которая своим примером учит подлости - хорошая?
Ангелочек с рожками• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
Наврядчи вона вже заповіт написала.
Как только узнает - напишет завещание! Выпишет Вашего мужа. И сделает все, что б и ребёнка выписать.
Тролю как могу
• 02 июля 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
А Ви до чого, якщо розведетесь?
Я буду опікуном, може тоді у мене зявиться право жити з дитиною. Це треба буде уточнити, якщо життя так складеться. Поки що, я за дитину думаю. Як їй буде краще.
Ответ дляТролю как могу
так в дитини буде батько-опікун в цій квартирі, ви там для чого?
Яйцеголовая• 02 июля 2017
автор, ваш супруг, не собственник, выписать его и его ребенка можно в 2 счета.