Тролю как могу• 02 июля 2017

Прописка дитини. Підкажіть? Юристи

Чоловік прописаний в Києві в квартирі своєї сестри.
Я в іншому місті прописана.
Чи може мій чоловік прописати нашу дитину в квартирі своєї сестри? Чи потрібна її згода, як власника житла? Чи можливо це зробити без відома сестри?
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
читайте норми закону, а тоді пишіть.
я юрист, и знаю на практике эту кухню, поверьте,
ваш ребенок под забором останется с такими подходами, собственно где ему и вам место

Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
якщо буде з нею дитина, яка вередує, і батько їй ладу не дасть, то буде дуже рада моїй присутності.
это автор уверена что выгнать ребенка подзатыльниками нельзя будет
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЯйцеголовая
якщо Ви- юрист, то як Ви можете суперечити нормам про те, що малолітню прописують з одним із батьків і згода власника не потрібна? Чи Ви самі закони пишите?
Магиня• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
кому потрібна чужа дитина, закриє її голодну і грязну в дальній кімнаті і нехай собі вередує
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
вы идиотка
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЯйцеголовая
Вигнати дитину їй чоловік мій не дасть.
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляМагиня
та выставят за дверь и все, идите судитесь десятилетиями
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
Вигнати дитину їй чоловік мій не дасть.
и его в том же числе
Люба251• 02 июля 2017
думаю, что сестра скорей выпишет своего брата, имеющего такую ’Хитро...ую’ жену, прийдется Вам его еще к себе на жилплощадь прописывать. Какое право вообще Вы и Ваш ребенок имеет на чужую квартиру?

автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЯйцеголовая
вы идиотка
я вас до бану відправлю. тут заборонено лаяти людей.
Люба251• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
читайте норми закону, а тоді пишіть.
если Вы такая начитанная зачем просите совета и консультации? Вы ж и сами все прочитали в законе?
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЛюба251
що значить ’моя дитина’?
Дитина моя и чоловіка. Мій чоловік має право користуватися житлом де прописан? Так. От і його дитина має!
Магиня• 02 июля 2017
Ответ дляЯйцеголовая
такі і виписати не важко, я сестру з дитиною виписувала через суд без проблем
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЛюба251
тут і прочитала, дівчата норм накидали, а не голослівно пишуть.
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляМагиня
автор вас не слышит, летает в мечтах
Люба251• 02 июля 2017
а чому Ваша не дитина не користується житлом, в якому прописані ВИ?
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
В будь-якому разі, київська прописка дитині не завадить, це і мед.обслуговування і паспорт і садок, школа і т.д. Це в інтересах дитини, навіть якщо вона не проживає з тіткою.
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЛюба251
Прописати дитину можно за одним місцем реєстрації. Так чого ми маємо її прописувати в селі, якщо можно в столиці, де ми і проживаємо?
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
вы ребенка родили ради прописки?)))

автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЯйцеголовая
вы ребенка родили ради прописки?)))
ні. Але закон вимає його прописувати, тому доводиться вирішувати де, якщо є вибір.
Ви ж теж, між іжею із смістника та іжею з холодильника оберете з холодильника?
Так чого я має дитині бажати гіршого? Я маю діяти в її інтересах.
Люба251• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
Ви в цитаті вище написали саме ’КОРИСТУВАТИСЯ’ житлом, в якому зареєтрований батько, а не просто зареєструватись
Яйцеголовая• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
это ты сука будешь со своим ублюдком на мусорнике
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЛюба251
реєстрація в квартирі дає право користуватися житлом, судячи з норм. Тож дитина зможе користуватися житлом до повноліття у разі необхідності.
Яйцеголовая• 02 июля 2017
админы, удалите тему, автор не всебе,и нарушает вообще все что есть
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЯйцеголовая
я шось не розумію? Хіба я вас чіпала? Чи ви моя своячниця?
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Люба251• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
я думаю с таким подходом, Вас так проклянут вместе с Вашим ребенкоv и Вашим мужет, что Вы и не рады будете этой прописке. Жизнь сейчас страшная, разные отморозки по улицам ходят, а на подлость обычно тоже отвечают подлостью
Магиня• 02 июля 2017
Ответ дляТролю как могу
то ви на смітнику народилися і не хочете дитину вдома прописувати
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляМагиня
Удалено администрацией...
автор Тролю как могу • 02 июля 2017
Ответ дляЛюба251
Вчиняти законно - це підлість?
Не я закони написала. Не подобаються закони - пишіть в ВРУ.