Матраскин Брат• 21 июля 2017
Апатія.... А як же дитинка?
Дівчата, мені стидно...
Дитині 5 міс. До 4х була спокійна дитина, вкладувалась спати на груді за пів годинки, перші 2 місяці я взагалі могла фільм подивитись вдень..
А от останній місяць ні хвилинки вільної. Вдень спить лише на вулиці, дома кіпішує, спати вкласти неможливо... Правда якщо таки засне (з 1-, 2- чи 3-го разу), то спить нормально вночі із вставанням 2-3 рази на ГВ.
Чоловік може побути з дитиною лише коли має настрій (максимум 1 годину ввечері). Всю домашню роботу, їжу - все на мені.
І в мене почав "їхати дах". Сьогодні чоловік ввечері пішов з друзями на пиво - а я розплакалась... дитина в плач, а я не підходжу... Що це зі мною? Якась апатія... Мені так стидно і страшно. Дитинку свою люблю понад усе на всіті. Вона - моє все. Вона мені дуже не легко далась
40каградусная• 21 июля 2017
Ответ дляМатраскин Брат
за дитиною коли я попрошу і в нього є настрій - допомагає.
щодо побуту - каже, що він заробляє і таким займатись не буде
Ви у відпустці по дооляді за дитиною. Доглядайье. А чоловік хай сам доглядається. На якийсь вихідний залиште сціджерого молока, і залиште їх на день
Мадам БрЮшкина• 21 июля 2017
Ответ дляМатраскин Брат
я знаю..
але без нього, думаю, буде ще важче...
тем не менее, покормили, ребя вручили и гулять . хоть на час.
Секретница• 21 июля 2017
Ответ дляМатраскин Брат
ага, темний ліс)
і каже мені про 2 дитину, бо треба ж хлопчика - рід продовжувати
я на роботі нормально заробляла, а тепер в таких шмотках ходжу , що стидно (вагу трошки набрала), а купити особливо нема на що
Эх, с мужем вам не повезло( заканчивайте его обслуживать. Полностью. Только себя и малявку.
Матраскин Брат
• 21 июля 2017
Ответ для40каградусная
знаєте, я деколи боюсь дитя з чоловіком залишити...
недавно дав їй лизати шоколад
якось весною зняв шапку на вулиці і ще на вулиці якось в сильний дощ не одягнув дощовик...
чоловік у мене такий - на ’своей волне’
недавно дав їй лизати шоколад
чоловік у мене такий - на ’своей волне’
Матраскин Брат
• 21 июля 2017
Ответ дляСекретница
готую їжу для себе (ну коли дома є їжа і її ховати - я так не можу), прибираю теж для маленької.
не прасую, не перу йому, сніданок не готовлю.
тобто, по суті, все що роблю - для себе :)
Ромашка_Бегемотовна• 21 июля 2017
Автор, все так не буде) В мене діти підросли, а я так би хотіла крихітку біля циці, памперси поміняти, покупати. Концентруйтеся на позитиві.
Ромашка_Бегемотовна• 21 июля 2017
А чоловіки, вони такі. В мене теж шапку знімав, водою холодною обливав і інші крайнощі. Тоді я готова була прибити, а зараз думаю це було не так погано насправді.
Матраскин Брат
• 21 июля 2017
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
розумію все це..
але я вже так себе загнала .. із обовязковими гуляннями двічі на день по 2 години, збором матеріалів і думанням ’а що з прикормом’, діставанням п ознайомих пробуктів ’натуральних’ і т.д.
кож ранок встаю о 6, бо ж зранку добре гуляти
а чоловік от спить.. в суботу наприклад. і каже, що піде гуляти, коли захоче, а так в нього вільний ранок)
я деколи псіхую і в суботу не іду гуляти з малою зранку - тільки через те, що чоловік лише чекає залишитись дома сам... а це неправильно по відношенню до манюні((((
Матраскин Брат
• 21 июля 2017
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
а сьогодні дав пива лизнути - то жах
Ромашка_Бегемотовна• 21 июля 2017
Ответ дляМатраскин Брат
а сьогодні дав пива лизнути - то жах
Автор, вчіться забивати. Почитайте Комаровського. Відпочивайте, коли організм потребує. Більше спіть.
40каградусная• 21 июля 2017
Ответ дляМатраскин Брат
а сьогодні дав пива лизнути - то жах
Дитині 5 місяців? Я правильно зрозуміла?
Секретница• 21 июля 2017
Ответ дляМатраскин Брат
розумію все це..
Скажу вам, как вполне замороченная мамаша, у которой тоже сутки грудничка были расписаны по часам на прогулки-зарядки-массажики-плаванья: вы загоняетесь
И если у вас будет нервный срыв, и молоко пропадет, вашему дитю нафиг не понадобятся прогулки в 6 утра
Матраскин Брат
• 21 июля 2017
Ответ для40каградусная
так
40каградусная• 21 июля 2017
Ответ дляМатраскин Брат
так
Піпец, я б його так лизнула, що в реанімації б вилизували.
По темі, йдіть спати. І спіть весь час, коли спить дитина. Ви втомилися просто.
Матраскин Брат
• 21 июля 2017
Ответ для40каградусная
дякую!
іду спати)))
я вже холодним розумом прораховую, що розлучення мені зараз ще гішу послугу зробить.. мабуть треба потрошки забивати
іду спати)))
Матраскин Брат
• 21 июля 2017
Ответ для40каградусная
будильник на ранок не ставлю)))
40каградусная• 21 июля 2017
Ответ дляМатраскин Брат
будильник на ранок не ставлю)))
І правильно. Робіть ТП, що встигаєте. Не встигаєте, фіг з ним , завтра буде день, а як ні, то після завтра) а кому не подобається - той бере робить сам.
Гордая_птичка• 21 июля 2017
вы свою злость на мужа пересли на ребенка.
Это происходит обычно так.
Вы копите, копите, копите,( как в чайник тепло поюбрасываете, а потом чайник закипел, и крышку сорвало.
Если бы Вы устали - поплакали мужу, или сказали, или потребовали помощи, или подлизались, или наорали, сорвадлись жалостливо - как на него действует, то пар бы выходил постепенно, а он весь сразу.
По-видимому Вы не можете злиться и выссказывать мужу, тогда злость проэцируется на безответное существо , на маму, если она пожалеет и не ответит, на ребенка, потому что он вообще не ответит маме.
Вам надо осознавать на кого злость, и направлять ее именно на него, или трансформировать, переживать, переводить в другое, что-то действенное, но именно на обьякт злости, а не на того, кто не ответит.
Иначе ребенок у Вас будет козлом отпущения.
Это происходит обычно так.
Гордая_птичка• 21 июля 2017
Ответ дляМатраскин Брат
ага, темний ліс)
Отлично.
Ребенок второй - увеличние хлопот и работы.
Если ты помогаешь, то ок - через 2 года.
Если не помогаешь, то мне очень сложно, я не могу.
Моих сил на всех не хватит.
Матраскин Брат
• 22 июля 2017
Ответ дляГордая_птичка
Это происходит обычно так.
дякую!
я б не сказала, що не висказую чоловіку. у нас сварки щодня. мене щодня в душі аж рве. в чоловіка одна фраза: я заробляю, я головний, я не хочу нічого робити, шукай собі такого хто заробляє 2 тис - той буде тобі допомогати...
і то при тому, що чоловік копить СОБІ на капітал - а я ходжу без нормального одягу, і дитині іграшки і одяг просто ВИПРОШУЮ..
такий прекрасний час декрету став для мене якимось часом виживання...
Гордая_птичка• 23 июля 2017
Ответ дляМатраскин Брат
дякую!
ссоры каждый день.
Но при этом он вас может послать - не хочешь - иди куда хочешь.
Вы не идете, и что нет недовольства?Что при этом сдерживаете, чтобы не уходить?
Раз вы не идете, то он будет и дальше посылать.Уже более уверенно.