Мелочунь• 23 июля 2017

Покарати сина і себе

дівчата , я розумію що 1000 разів неправа але не можу впоратись з злістю. син майже 7 років , цукерки та солодощі з магазинну дуже рідко. переважно мигдаль чи чорнослив в шолодаді , чи злакові батончики. морозиво тільки кілька видів. льодяники , вафлі і інші відходи виключені з нашого раціону. звчайно не дозволяю годувати і давати йому без моєї згоди батькам. мачуха сьогодні поки я поїхала за водою до джерела запрпоеувала йому вафлі. я приїхала побачила замазаний рот сказала тату що то хамство з їхнього боку таке робити. сину сказала що сьогодні він пє тільки воду. свій велосипед заносив п сходах до дому сам, ну і саме головне позбавила його своєї любові. я зла на нього , він знав що він робить , але розумію що моє покарання не адекватне і сама себе гризу і йому нерви пів години тріпаю
Барбитта• 24 июля 2017
Працював батько (на заробітках) садівником, двірником і т. д. в одній дуже заможній сім’ї. Там дівчинка 8 років: школа, музика, танці, англійський, математика і ще якісь секції....Худенька, бліденька (на погляд батька, стомлена, часто млява (дитина у їді обмежена не тільки від шкідливих продуктів, але і добавки не можна просити- дієта,їй не можна), батько напочатках подумав, що хвора. Ну і обідають ті працівники десь там чим мають (батько хворіє шкт і не їсть все що попало) і ходить та дитина біля них не один день, подивиться піде, аж поки батько не почав і її пригощати потрішки (але просив її нікому не розповідати, бо його виженуть з роботи). Дитина так втяглася, що потім з ними їла все і скільки хотіла. І не поправилася, а навпаки жвавішою стала))

Жабры жабы• 24 июля 2017
Ответ дляСам себе Петросян
Нет. Это вы мать- абьюзер!
Насильническое поведение оправдываетесь вы. Я его не приемлю. Дальнейшее общение считаю бессмысленным
ТихоЯ• 24 июля 2017
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Не могу найти, а мясо то чего ребенку не даёт, тоже вредно?
Жабры жабы• 24 июля 2017
Ответ дляНика Вредная
вы то хоть значения слова понимаете? судя по всему-слышу звон...
Удалено администрацией...
Дую ветер• 24 июля 2017
Ответ дляМелочунь
дякую за підтримку , власне момент що всім начхати і підштовхують іти проти правил мене найбільше непокоїть.
і ще тато каже йому нащо ти признався , так неначе збрехати мені значно кращий варіант
самый лучший вариант в этой ситуации, поговорить ВАМ! автор со специалистом- а именно с психологом- по-моему тут уже надо лечение...
и не только мне так кажется- коментарии все прочитайте и задумайтесь или делайте со своей головушкой что то уже пока не поздно, и ребенку психику не покалечили
Летчица• 24 июля 2017
Ответ дляЗаместитель Анонима
Почему никто не реагирует, что она оставила сына без еды - на одной водичке?
при чем тут аллергия?
Здоровый растущий организм не доедает, и сколько раз в неделю такие наказания???
Гробят детей в угоду собственных амбиций и жажды власти.((((
Вы в мой огород , что я гроблю или какие претензии у вас ко мне? Обоснуйте конкретно ваши претензии именно ко мне .
Ника Вредная• 24 июля 2017
Ответ дляЖабры жабы
Удалено администрацией...
автор, у тебя новый профиль?
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июля 2017
Ответ дляТихоЯ
Написала - Непотрибно. Все.
Жабры жабы• 24 июля 2017
Ответ дляНика Вредная
автор, у тебя новый профиль?
Шта? Я тут осуждаю автора всю тему.

ТихоЯ• 24 июля 2017
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Написала - Непотрибно. Все.
У меня только одно слово (которое здесь не любят, но за другое забанят) : Жесть! Как же жалко деток у таких родителей.
Доктор Хаос• 24 июля 2017
Ответ дляТихоЯ
Деньги Автора потратила на костюм для выпускного, чтобы ребенок был не похож на .... ( перевод-остальных деток в садике) не буду озвучивать слова Автора. Вот денег на мясо и нет.
Повелитель интернета• 24 июля 2017
Автор, вы не правы, виноваты взрослые которые дали те вафли, а не ребенок(. А вы виноааты что доверили ребенка тем людям(, потому вы так и злитесь - самая сильная злость на себя, особенно когда мы не хотим ее признавать. Ваш сын еще слишком мал, чтобы уметь отказывать взрослым.
Пы.сы. Кстати, а как вы наказали себя?) вы же виноваты
Ника Вредная• 24 июля 2017
Ответ дляЖабры жабы
Шта? Я тут осуждаю автора всю тему.
и знатно всем хамите
автор Адрон Барион • 24 июля 2017
Ответ дляПовелитель интернета
докорами совісті
Доктор Хаос• 24 июля 2017
Ответ дляНика Вредная
и знатно всем хамите
Вы обе немного запутались) Оппонент обоих- ник Сам себе Петросян
ТихоЯ• 24 июля 2017
Ответ дляДоктор Хаос
Называется, спасибо Господи, что в моем окружении таких нет...))) купить штаны вместо мяса для ребёнка- это верх материнской любОви
Доктор Хаос• 24 июля 2017
Ответ дляАдрон Барион
докорами совісті
Грызя большую отбивную, втихую от сына?))) Вас грызет совесть, Вы грызете большой кусок мяса, а голодный малыш всхлипывает во сне?
Исправлялочка• 24 июля 2017
Если изредка, то ничего не случится с Вашим сыном. У Вас какая-то фобия? Или банальный принцип? Это не стоит того, чтобы трепать нервы ребенку и себе, в том числе.
Айя1984• 24 июля 2017
А якщо серйозно ... Автор, ви гарно пишете, у вас відмінна українська, і фраза ’залишила без моєї любові’, це все мені дає зрозуміти, що ви людина розумна і освічена, просто наразі маєте психологічні труднощі. Не зривайтеся на маленькому. І день без їжі шкідливіший за вафлю. А мачуху й зовсім нема в чому звинувачувати - хіба краще б було, якби вона їла, а дитині не запропонувала?

Не панікуйте. Я впевнена, ви чудова мама, і можете поводитися адекватно. Поговоріть з дитиною, розкажіть, що мама деколи теж може перевищити повноваження, якщо його вчинок здався надто небажаним.

Доктор Хаос• 24 июля 2017
Ответ дляАйя1984

Цитаты Автора--

’У мене всі друзі абсолютно адекватні. І у нашому товаристві куди входять іноді люди яких ви бачите по телебаченню можна в ресторан ходити в кедах і футболці і ніхто на це не зверне увагу бо таких людей ймовірно буде кілька

Але до вівторка я в свому мухосранську не знайду стильних чорних штанів на хлопчика і сорочки білої. Син в 5,5 років 124 см і худий , одяг підібрати по фігурі і так проблема , а в містечку районному стильний і на сина не реально

Мені нічого робити з людьми , які УСІ цінують класику.
Я там де цінують красу , мистецтво, інтелект і людські якості.

От мені уявити важко , що син ходитиме на роботу до дяді який вимагатиме одягнути щось там. Я власне не одягатиму шаблонно , щоб не звужувати границі його свідомості.

Прийдуть не усі в костюмах . Будуть сині джинси з базару і чорні огидні поліестерові штани на кант. Та син мій себе почуватиме щасливчиком долі , що мама його так не одягла ’

Амбиции высокие.Жить с ними в райцентре тяжело. Может в этом дело?)
Заместитель Анонима• 24 июля 2017
Ответ дляЛетчица
при чем тут вы, я про автора.
Летчица• 24 июля 2017
Ответ дляЗаместитель Анонима
при чем тут вы, я про автора.
Вы писали мне , не автору. Потому думайте , прежде чем обвинять .
Заместитель Анонима• 24 июля 2017
Ответ дляЛетчица
я писала ОНА, читайте внимательно.
Летчица• 24 июля 2017
Ответ дляЗаместитель Анонима
я писала ОНА, читайте внимательно.
Повторюсь- вы писали именно мне. Пишите автору.
Айя1984• 24 июля 2017
Ответ дляДоктор Хаос
Цитаты Автора--

Відкрию вам таємницю, в райцентрах теж люди живуть. А в Києві повно безамбітних покидьків. Але це окрема тема.
Доктор Хаос• 24 июля 2017
Ответ дляАйя1984
Посыл не был понят.) Впрочем, неважно.) Автор такая , какая она есть. Всегда и во всем. У нее нет временных психологических трудностей.)
Твоя подруга• 24 июля 2017
автор, а ви самі жерете солоденьке, признайтеся?
Осторожная• 24 июля 2017
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Клиника, это когда дети имеют букет желудочных заболеваний! Лишний вес и оттуда куча комплексов!
Знаю мамаш которые умиляются от одного вида дитя с набитым конфетами ртом, а потом появляются темы ’ Посоветуйте врача’, ’Чем лечить’ .
Пожалейте своих детей, подарите им здоровую, полноценную жизнь!
Клиника, это когда идут перегибы, не важно в какую сторону, важна золотая середина. У меня большие проблемы з ЖКХ, и я тоже сторонник правильного питания, но своему ребенку позволяю сьесть одну в день желейную конфету или вафлю, редко шоколадную и даже нанависный мною Барни, маленький кусочек торта на праздник. По-этому он у меня не жадный к сладостям, и имеет здоровую психику. Нужно осозновать, что любые жесткие огранчения чреваты стрессами, неврозами, и комплексами, а это намного больший удар по здоровью, чем сьеденная иногда вафля.
Осторожная• 24 июля 2017
Ответ дляЖена миллионера
Сегодня он играет джаз, а завтра Родину продаст)))
Уси Пуси• 24 июля 2017
Жесть! Как можно лишить своей любви? Ну и методы наказания...