КапитанльнаЯ• 02 августа 2017

Девочки, у кого есть машина на радиоуправлении Nikko? зайдите

выбираю сыну на 5 лет машину. Пока остановилась на этой модели. Начала вникать, и поняла, что для повторного заряда аккумулятора надо еще перераспределитель напряжения. Его нужно отдельно покупать? или он в комплекте? и настолько ли эта машина хороша? напрягает маленькое время игры,всего до 20 минут. Кто-то покупал доп.батарею? если да, то где? или может кто знает другие машины до 1500 грн. Спасибо, девоньки
Green_Cat• 02 августа 2017
У нас була схожа.. в комплекті було два, поки один сидів на зарядці, другий їздив.
Як у Вас - дивіться комплектість.
Акумулятори були ніякі... замінив, тоді іграшка стала куди кращою...

ІМХО, краще коли машинка зразу на звичайних АА-пальчикових акумуляторах, як і краще купити двох дешевих китайців.

автор КапитанльнаЯ • 02 августа 2017
Ответ дляGreen_Cat
Як у Вас - дивіться комплектість.

а где вы покупали батарейки-аккумуляторы? смотрела что есть никко на батарейках, они дешевле на пару сотен.
КонхфЭдкаТузик• 02 августа 2017
У нас была никко. И есть. Ездила минут20, в принцтпе, достаточно . Потом ставили на зарядку. Заряжалссь сначала быстро. Аккумулятор здох года через 2. А их теперь не выпускают, нужно искать похожий. Сама игрушка очпнь интере ная, ребенок доволен
Green_Cat• 02 августа 2017
Ответ дляКапитанльнаЯ
Акумулятори - зовсім не дефіцит, як і зарядне для них... по ціні дуже різні - самі дорогі, це ті що ідуть для фотоапаратів, але ж Вам таких не треба.
Так вони від 50 грн (залежить від ємкості) і хороше зарядне гривень 100.

На ринках дивитися де батарейкові павільйони.

Машинки-китайці, до речі, 500-600 грн.
Green_Cat• 02 августа 2017
Подивився ці машинки на Розетці - ємкість в 700 мАч - це минуле століття.
В таку, що на батарейках, можна пихнути 2000 Ач, тобто їздити буде втроє довше... правда і комплект АБ теж буде довше заряджатися.

В пульт, до речі, краще батарейки - їх хватить надовго.
автор КапитанльнаЯ • 02 августа 2017
Ответ дляGreen_Cat

спасибо, буду дальше изучать