Наизнанку• 03 августа 2017
якісні та не дорогі чоловічі футболки? Які?
Попадаю останнім часом на якесь г..
Ну серйозно! Останні футболки були аеропосталь...
Шукаю якісні , натуральні з тонкого трикотажу типу куліру або похожого. Мені подобаються дитячі футболочки lupily, витримують часті прання, не облазять. А з чоловічими щось не попадаю на нормальні( порадьте на яку фірму звернути увагу! Дякую
Айболитная• 03 августа 2017
Не знаю, что такое кулир) Но мужу берем футболки в Вайкики, в ТЦ часто распродажи по 90-120 грн, качество хорошее.
Наизнанку
• 03 августа 2017
Ответ дляАйболитная
Підкажіть будь-ласка що там з розміром. У мого чоловіка футболка під рукавами має ширину 50см. Це який там розмір?
Наизнанку
• 03 августа 2017
Ответ дляАйболитная
У нас в місті немає магазину їх. Тільки через інет
Айболитная• 03 августа 2017
Ответ дляНаизнанку
я не в курсе) у моего ог 110, XL ему впритык, берем 2XL.
Алгонавт• 03 августа 2017
Беру на Спортдиректе Slazenger. Отличные фуболки. Стирки переносят на ура, не перекашивает, не теряют цвет. 100% хлопок. По размеру на ОГ 120 беру XL, сидят отлично и не в обтяжку. И цена смешная около 4 евро.
Наизнанку
• 03 августа 2017
Ответ дляАлгонавт
Дякую!