Слабый пол• 05 августа 2017
допоможіть порадою
В дитини вірогідно дермоїдна кіста, узіст, який виявив каже їхати в Охмадит. Я в розпачі, незнаю як це все правильно організувати, чи потрібно наперед домовлятись, до якого хірурга звертатись. Можливо аналізи потрібно з собою мати . доКиєва поїздом 6 годин їхати, не хочеться кататись туди- назад. Допоможіть порадою,
Слабый пол
• 05 августа 2017
Ответ дляNata098
Позвоните в Охматдет и они скажут что нужно
Куда звонити в поліклініку чи може краще в відділення зразу?
Техпаспорт на медузу• 05 августа 2017
Ответ дляДадосвидания
вам же дадут направление. - может и в стационар. А вы туда и туда звоните
Слабый пол
• 05 августа 2017
Ответ дляТехпаспорт на медузу
направлення як такого немає, узіст в заключені написав рекомендована консультація в хірга охматдит, консультація гінеколога.
Техпаспорт на медузу• 05 августа 2017
Ответ дляДадосвидания
раньше в поликлинику охмад. нужно было направление и паспорт. так брала я 8 лет назад. вам нужно у участ . врача взять направление. - тогда вам в поликлинику.
Слабый пол
• 05 августа 2017
Ответ дляТехпаспорт на медузу
дякую