Борода• 09 августа 2017
Вопрос к укр. филогогам
Как правильно перевести на укр. язык "Качество оставляет желать лучшего"?
Качество - якість... а дальше?((
Трынди-брынди• 09 августа 2017
Словник сталих словосполучень: оставляет желать лучшего (многого) разг. залишає бажати кращого; далеко не найкраще, далеко ще не так, як треба (як слід, як має бути).
Борода
• 09 августа 2017
Ответ дляТрынди-брынди
спасибо! ученье свет))
Ноу коммент• 09 августа 2017
якість не на найвищому рівні
залишає бажати кращого - калька з російської мови, нема такого в українській
Трынди-брынди• 09 августа 2017
Ответ дляБорода
спасибо! ученье свет))
Я бы, если честно, написала, ’продукція невисокої (неналежної) якості’. Не очень люблю дословные переводы.
ХикориДикори• 09 августа 2017
Якість не може ’ залишати’ або ’ бажати’!
Якість не на вищому рівні - так буде правильно