Перша леді колгоспу• сегодня в 10:00

Зрада...

Яке гидке відчуття...
Відчуваю себе брудною, аж нудота підкочує ...
Разом майже 18 років.
Чи були дзвіночки? Може й були.
Вчора зателефонувала "коли будеш?", "виходжу з офісу" (як вчасно я набрала 🥴). Людина явно після душу, майже не вечеряв (а завжди по іншому) і червоні очі, ніби задрімав і розбудили. Я все побачене озвучила, не очікував явно, промовчав.
ГейТуда• сегодня в 10:38
Окей,гугл
Шо надо делать в сексе с мужиком чтоб у него глаза красные были?

Он плакал после, штоли?

автор Перша леді колгоспу • сегодня в 10:40
Ответ дляХвець-тець
Автор, а ви працюєте? Мені здалося, що у вас забагато вільного часу. А якщо і правда зраджує, розʼїхатися і розвестися, тільки ж ви цього не робитимете..
Працюю. І зараз більш загружена за нього.
Але чому маю з´їхати я?
Не я пішла в те болото.
І якщо це зрада, то я з ними ні жити, ні бути одруженою не хочу.
Ответ дляГейТуда
Окей,гугл

Он плакал после, штоли?
Я вам без гугла скажу, він заснув.
РокерША• сегодня в 10:41
Ответ дляПерша леді колгоспу
Мені не показалось.
І він явно занервував. Промовчав, бо не думав, що я помічу ці деталі.
Повторюсь, я прожила з ним 17 років і знаю, як він приходить з роботи. Вчора він прийшов не з роботи.
А ми тут автор до чого? Запитайте в чоловіка, звідки ти прийшов?
РокерША• сегодня в 10:44
17 років живете з людиною і не можете з´ясувати одразу все що вас цікавить, бентежить чи викликає роздратування? Мовчки пішли на порадницю зі своїми підозрами, нафіга?
Вельми шановна• сегодня в 11:01
Головне питання якщо дійсно зрада, ЩО саме буде з цим робити.

Якщо ви зможете з цим жити далі і буде хоч якись профіт від видушування з нього зізнання чи плануєте розлучатися, тоді да, є сенс з´ясовувати.

Але якщо ділі ніяких дій окрім ’как ти мог! Я тебе всю жизнь отдала, неблагодарная скотина’, то кращі сидіти на дупа рівно. Бо це тільки погіршить ситуацію - він відчує що раз проковтнула, то можна і не ховатися.
Сунуся в чужі справи• сегодня в 11:01
Ответ дляПерша леді колгоспу
Може. Але ж я з ним живу 17 років і точно знаю, як він виглядає, коли приходить з роботи. Вчора він прийшов додому не з роботи.
Так. А что он вам ответил?
И как вы на это отреагировали?
Невгамовна шахиня• сегодня в 11:04
Ответ дляПерша леді колгоспу
Що означає ’кутил’?

А що тут думати?
Озвучила побачене. Явно людина не з роботи прийшла. Йому не знайшлось, що відповісти. Не підготувався, що його отак, одразу в лоб.
То ви не впевнені, але істерику закатали? Отакі жінки вони найогидніші в сімейному житті, так проявляти свою тупість - це велика помилка, хоча він вже зрозумів з ким він живе))
автор Перша леді колгоспу • сегодня в 11:07
Ответ дляВельми шановна

Не зможу.
І я думала, що зрозуміло з мого допису.

автор Перша леді колгоспу • сегодня в 11:08
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так. А что он вам ответил?
И как вы на это отреагировали?
Нічого.
Просто ніби жартома це перерахувала і запитала звідки ти прийшов?
Він явно не очікував, не відповів, але занервував. Зайшла дитина і він переключи вся на неї., більше цю тему не піднімала, для мене все зрозуміло.
автор Перша леді колгоспу • сегодня в 11:09
Ответ дляНевгамовна шахиня
Де ви про істерику прочитали?
Невгамовна шахиня• сегодня в 11:15
Ответ дляПерша леді колгоспу
Де ви про істерику прочитали?
Ваша тема про душ, роботу, червоні очі і зраду нагадала оце

- Дорогой, где ты был?
- Бегал.
- Странно, но футболка сухая и совсем не пахнет!
- Дура, я бегал в другой футболке!

- Дорогой, где ты был?
- Бегал.
- А ты кроссовки панюхай!

- Дорогой где ты был?
- Бегал
- Странно но трусы сухие и совсем не пахнут?
- С*ка , футболку нюхай!

- Дорогой где ты был?
- у соседки.
- Странно, но футболка пахнет , как-будто ты бегал!

- Дорогой, где ты был?
- Ср*л.
- Странно, но бумага сухая и совсем не пахнет!
Я_и_моя_собака• сегодня в 11:21
Ответ дляПерша леді колгоспу
Не зможу.
І я думала, що зрозуміло з мого допису.
Вы уже нашли адвоката и написали заявление на развод?
Бабуся Бетман• сегодня в 12:33
Ответ дляПерша леді колгоспу
Все детально розписала в старпості.
Нічого не зрозуміла з вашого старосту. Хто в кого що запитав і хто де був?