А що таке?• сегодня в 08:31
Чи однакові можливості для дитини в селі та місті?
В плані розвитку та дозвілля. Чи урівняв інтернет це?
Доль Чекомбана• 1 час назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Для цього всього потрібні умови. Не знаю хто при здоровому глузді пустить дитину купатися в дикій річці чи кататися на велосипедах невідомо де
Почему в дикой речке и неизвестно где? Есть же вообще то пляжи и дороги…. Вы никогда не катались в селе или на даче на великах?
Ласкове телятко• 1 час назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Досуг - это включить фантазию и поиграть не с аниматором, а с друзьями в прятки, бабу куцю, догонялки, поплавать в реке, покататься на великах. Тем более, в городе какой такой специальный досуг у детей? То же самое. Вряд ли кто-то ежедневно водит детей в какие то развлекательные центры в городе
Для такого досуга не нужен акцент про село. Ровно то же самое можно делать в городе. Кроме реки. Не в каждом селе и городе есть озеро/река.
Кстати, мне интересно, случаи, когда ребёнок ушёл без присмотра и его ищут с полицией почему-то чаще случаются в селах. Почему бы это? Может, потому, что мать не может одной рукой огород огородить и животных обхаживать, а второй ребёнка?
Ласкове телятко• 1 час назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Какие дороги? Вот в нашем городе проблему велодорожек решили: на и без того узком, не по нормам тротуаре, нарисовали полоску по середине. Готово. Недотротуар и недодорожка. И ещё там иногда машины в прилежащие дворы заезжают, так как нет другого выхода. А в селах ’тротуара’ часто вообще нет
Доль Чекомбана• 1 час назад
Ответ дляЛаскове телятко
Да и в городах такое часто. Не только в селах. В селах дети с детства на улице растут.
Так я пишу что досуг не особо отличался от городского. Наоборот даже. Сейчас дело и сын зависает в компе, вывозим на дачу чтоб проветривался. Там друзья, речка, велики.
Доль Чекомбана• 1 час назад
Ответ дляЛаскове телятко
Так в селах катаются не только по улицам же. Да и машин меньше.
Кстати, в Киеве сын сам не катается, только на даче. У нас нет велодорожек вообще. Поэтому досуг тоже ограничен.
Везде можно иметь качественное время, все зависит от желания родителей и детей. Можно дать тел и комп, пусть сидит целый день.
Електрохарчування• 59 минут назад
Ответ дляДоль Чекомбана
В селах на річках пляжі? На велосипедах каталася, тому мої діти катаються в призначених для цього місцях і не купаються де попало
Викликаю на дебати• 58 минут назад
Все зависит от ваших финансовых возможностей, куча курсов онлайн, хороший дорогой компьютер... Если есть деньги можно и в селе
Електрохарчування• 55 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Це ваш особистий погляд на речі.
Це елементарна безпека.
Ответ дляЛаскове телятко
А мама в місті яка на роботі може забезпечувати якийсь досуг в місті?
Ответ дляДоль Чекомбана
Все вірно. І в селі можна дати телефон в руки і все.
Ниф_ниф• 47 минут назад
Ответ дляЕлектрохарчування
На ті, які дитина захоче
Ви думаєте всі діти хочуть кудись ходити?
Ламборджини• 40 минут назад
Ответ длявре_Динка
Як інтернет може урівняти відсутність спортивних та творчих секцій в селі?
Більшості дітей секції насправді й задарма не потрібні. Діти відвідують їх, бо це треба батькам) а в підсумку з тих секцій нуль користі в перспективі.
Електрохарчування• 39 минут назад
Ответ дляНиф_ниф
Всі хочуть, якщо мають можливість спробувати і вибрати те, що подобається . Звичайно це не про футбол в селі
Електрохарчування• 38 минут назад
Ответ дляЛамборджини
Ви просто не ті секції порівнюєте
Ламборджини• 37 минут назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Ви просто не ті секції порівнюєте
Угу... звісно ж не ті...
Ласкове телятко• 36 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Може. Найняти няню, яка водитиме дитину, поки вона мала. А підлітки і самі можуть ходити. Було б куди
Електрохарчування• 35 минут назад
Ответ дляЛамборджини
Угу... звісно ж не ті...
Чим займалися ваші діти?
Ласкове телятко• 32 минуты назад
Ответ дляВикликаю на дебати
Что у вас все упирается в компьютер? Спорт , например, не связан с компьютером.
Ребёнок может быть в перспективе плавцом, боксёром, балериной. Но в селе нет никаких шансов даже попробовать. А творческие способности, не только танцы.
Ласкове телятко• 30 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Так і в селі можна не вести господарства а весь час віддавати дітям.
А жити з чого?
Ходити з дитиною весь день полем і лісом? Сусіди скажуть, що родина дурнувата. І будуть праві
Ласкове телятко• 29 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Так і міські діти не мають можливості робити те, що роблять сільські.
Що саме не мають робити? Конкретно.
Калюжі бувають і в місті. Як і кущі з деревами
Ламборджини• 29 минут назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Чим займалися ваші діти?
О, старший багато чим) і це як раз той випадок, коли нуль користі) шахи, настільний теніс, тхеквондо, плавання, конний спорт) і так у більшості дітей. Якби вони не відвідували секції, було б абсолютно те саме. Більшість дітей трохи ходить туди, потім трохи сюди, потім ще кудись... І насправді це абсолютно не має сенсу. Діти трохи вміють плавати, трохи грають в шахи, теніс і т.д., але вони б все уе вміли абсолютно так само і без секцій, якби їх просто навчили батьки. Молодший займається плаванням, то тут одна секція і займається він шість разів на тиждень. То від такої секції користь є, і можливо в майбутньому він буде тренером з плавання.