Аноним ФЕЯ• 02 сентября 2017
Перше зимове взуття
Не знаю, що краще вибрати, ходити ще швидше за все не буде, або ж зовсім не багато, знайшла такі варіанти, поділіться відгуками
Результат:
вже голосів:
7 (50%)
1. UGG
6 (42.86%)
3. інший варіант, який?
1 (7.14%)
2. EMU
Жертва интернета• 02 сентября 2017
не знаю як угги, але тільки не демари. дуже погано вспливають на формування стопи(((
Фисташковый кокец• 02 сентября 2017
Ответ дляЖертва интернета
Чому Ви так вирішили?
Молчунья• 02 сентября 2017
Ответ дляЖертва интернета
не соглашусь с Вами
Жертва интернета• 02 сентября 2017
Ответ дляФисташковый кокец
Чому Ви так вирішили?
це наш гіркий досвід
Куплю орехи• 02 сентября 2017
Чикко
автор эти валенки хороши именно для зимы, не знаю где вы живёте но на юге зима это грязь и снег который тает - а на счёт ходить не будет это ваше решение? Вот что вы будете делать когда ребёнок захочет пройтись рядом с коляской там грязь? искать сухой асфальт?
Зоя Жорівна• 02 сентября 2017
У сына были угги для первой зимы, но он ещё не ходил. Очень понравились, на вторую зиму ходили в демарах, нормально, ноги не мёрзли
Аноним ФЕЯ
• 02 сентября 2017
Ответ дляКуплю орехи
Чикко
ходити ще не буде через вік, максимум постоїть чи пару кроків зробить в кращому випадку, тому і не розглядаю жорстких задників і твердої підошви. А взагалі це взуття для різної погоди підходить, сама їх ношу
Фамильная фондюшница• 02 сентября 2017
Ответ дляФисташковый кокец
Чому Ви так вирішили?
Потому что большинство моделей не фиксируют голеностоп.