shlihta• 29 августа 2013

Чи потрібно для дитини придумувати казки?

Вже давно стало відомим, що казкові персонажі, алегорії і описані життєві ситуації в казках роблять величезний вплив на слухачів: і на дітей, і на дорослих. Тому казкотерапія є гарним способом передачі життєвого досвіду, особливо, якщо цей метод застосовується батьками при вихованні дітей. Казка дає дитині чітке розуміння великої кількості життєвих істин. Психологи  активно займається науковим вивченням казок, які роблять вплив на свідомість і підсвідомість не лише малюка, а й дітей шкільного віку. Казкотерапію навіть виокремили в напрям психотерапевтичного впливу на людину з метою корекції поведінки та боротьби зі страхами і фобіями.

Психологи рекомендують батькам неслухняної дитини змінювати її поведінку за допомогою казок. В цьому і полягає зручність методу казкотерапії. Тобто постійно водити дитину до психолога для цього не потрібно, досить буде звернутися лише один-два рази, щоб лікар вас направив в потрібне русло та порекомендував конкретні сюжетні лінії казок.

Є автори, спеціалізується на створенні психокорекційних казок, але придумати казку для своєї дитини при необхідності може будь-хто з батьків.
Алгоритм створення казки http://www.dekret.in.ua/?p=1833

Глаголица• 29 августа 2013
А почему нет, если это получается? У меня вот не очень
MamaAni• 29 августа 2013
Ох, крутые родители, которые придумывают и расказывают сказки. Мне мама всегда придумовала, Я так любила! А САМА НЕ МОГУ, ОБИДНО((
автор shlihta • 29 августа 2013
то по ссилці можна знайти рекомендації як складати казку
Глаголица• 29 августа 2013
Ответ дляshlihta
У меня отец придумывал сказки для моей дочки. Как она их любила в детстве А умер он за сутки до её свадьбы . Простите... Вспомнилось как-то. Обязательно посмотрю ссылку.
автор shlihta • 29 августа 2013
Ответ дляГлаголица
мої співчуття... Надіюсь його казки увіковічняться в добрих справах вашої доці
Помеха справа• 29 августа 2013
Я придумываю постоянно, перед сном обязательно требует сказку расказать.
Он у меня обожает технику разную, так вот приходитсся даже в обычные сказки что-то эдакое вставлять - ’.. а третий поросенок арендовал подъемный кран и построил дом из кирпича... ’ или ’ и кот в сапогах поехал по царским владениям на тракторе’ ))
PARAсолька• 29 августа 2013
Ответ дляMamaAni
так же
с фантазией катастрофа :)
PARAсолька• 29 августа 2013
кстати, спасибо за ссылку
почитала
попробую придумать теперь сама :)