Тамбовский мел• 07 сентября 2017

Хто здавав тести у поліцію і не пройшов? Чи можна ще раз?

Недавно проходила тестування у нову поліцію. І мені так соромно, не пройшла( За година часу встигла обробити тільки половину завдань - 30. А потрібно було 60. Набрала 23 бали тільки. Розпереживалась, довго вивчала спочатку той приклад, думала треба вникнути добре, потратила на це багато часу і ще перечитувала ті питання 10 раз, боячись помилитись. Одним словом - розгубилась та перенервувалась і не могла взяти себе в руки та включити швидке реагування). Що тут казати, затяжний п´ятирічний декрет дає своє) Хотіла запитатись у тих хто в курсі, бо такої інформації не знайшла. Чи можна у одне місто повторно заповнити анкету, можливо на слідуючий відбір? Чи вже я свій шанс втратила? Хочу спробувати ще раз,знаю що в мене вийде. Дякую усім хто відгукнеться!
Рыжая бестия• 07 сентября 2017
Раніше не брали другий раз, якщо тести не проходили.
Але зараз сиуація катастрофічна: страшенний недобір практично у всіх містах. Тому пробуйте. передзвонять - добре, не передзвонять - ви зробили все, що могли. Нічого ж не втрачаєте

ПесиКот• 07 сентября 2017
А что в полиции будете делать когда будет критическая ситуация? Попросите проиграть всё заново? Может не стоит а?
Поросенка• 07 сентября 2017
спробуйте еще , ніхто не скаже вам чи так можливо.зараз там справи катастрофічні. я маю до мвс і це така реформа показушна .нічого там не змінилося тільки гірше працювати стало і хабарі як вимагалися так і вимагаються і діляться від найнищого до найвищого . нові люди які приходять працювати швидко йдуть хто не бажає працювати по не гласним правилам. і рівень підготовки низький . воно вам треба?
Рыжая бестия• 07 сентября 2017
Ответ дляПоросенка
Напевно, це залежить від міста. В нашому місті патрулька хабарі не бере. Але ж реформована тільки патрулька. Всі інші - старий склад. От ті, напевно, беруть.
Снатал2015• 07 сентября 2017
Автор!
А если на вашего коллегу на целиться - будут стрелять, вы будете 2 минуты думать или 2 секунды?
автор Тамбовский мел • 07 сентября 2017
Ответ дляПесиКот
Може й не варто, а може й варто.
автор Тамбовский мел • 07 сентября 2017
Ответ дляСнатал2015
Автор!
Думаете, на этом уже нужно заканчивать и не давать больше себе шансов? Наверное, если бы эта ситуация повторилась во второй или в третий раз, то я соглашусь, не стоит. А если во второй раз у меня будет достойный результат ?

Тюрюнь_Тюнь• 07 сентября 2017
Перечитывали вопросы, вникали, боялись неправильно ответить ? - куда вам в полицию! Спасибо, там таких тормозов и так полно. В этой профессии должна быть очень быстрая, четкая и правильная реакция.