Christ1na• Изменено сегодня в 07:24
Той, хто у 2019 голосував за Зеленського, ви зрозуміли що зробили помилку?
По слідам топової теми про чому в українців така доля.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Не голосувала за нього
Ответ дляshariat
Ага, і тому в перших ешелонах везли оркестр і військову форму, Київ за 3 дні був не прикол, а їх основний план. Хотів-хотів напасти, що аж 8 років чекав...Велика війна - наслідок бездарної зовнішньої політики, зменшення витрат на оборонний комплекс, армію, та ігнорування об´єктивної реальності.
1000%
Ответ дляtanysha777
Ошукати воно могло тільки тих, хто в 2019 вперше опинився на планеиі Земля і саме в Україні
Бо, не знати, що ця істота все своє життя принижувала українців, вела свій бізнес тільки на расії ? Або в комі весь час бути
Порошенко звісно далекий від святого, але, точно не зрадник
І він чітко розумів, що шлях України - бути подалі від рф, хай навіть і заради збереження свого ж бізнесу
Але ж, це треба мати хоч одну звилину, щоб осягнути перспективи для всіх
Натомість, путін чітко розумів, що ще один строк Порошенко і Україна вже назавжди вислизне з його рук
Так і згодував вам всю цю брехню
Немає ніяких виправдвнь, нікого зеленський не обманював- він завжди говорив російською, працював на росію і мріяв про дружбу з росією - так звана акакаяразніца
Так і згодував вам всю цю брехню
Все так,тільки не зовсім згодна з тим ,що Порошенко виключно зі своєі вигоди.Тут як раз зпівпало,що він державник,ще і бізнесмен і вигода обоюдна.Треба було триматися за нього,а Украінці,як завжди вистрелили собі в ногу,
Ответ дляMrs.Ochmonek
Просто подивіться бюджети на зброю тих років ( це вже не кажучи про знищення складів зі зброєю і експорт зброї в усі країни), перед тим як писати про розбудовування оборони прому. Що конкретно було розбудовано? Порохового заводу не побудували, а на всі розробки типу нептуна - 0. Нуль! Подивіться на всі бюджети
Але так, податок на війну дозволив покращити харчування в армії + форма .
А про клоуна ржачно тільки вам з пуйлом. Ще наркомана не забудьте.
Не перестаю дивуватися як просто лозунгами можна так промити мозок людям.
Не брешіть!!!!
Фрау Донна Роза• сегодня в 17:57
Ответ дляТА7НЯ7
Не голосовала, но думаю при порохе тожеб была полномасштабная. Или б порох сдал бы все сразу
то есть за 5 лет не сдал, а тут вдруг сдал БЫ!
JannyMoney• сегодня в 17:59
Ответ дляОля П
так крест не ставлю, але і провину визнаю і виправляю, а не розповідаю ’Не віноватая я, воно само’
а виборці Зе саме так і роблять, вині всі навкруги крім них
а вы как делаете? перекладываете вину с путина на украинский народ. Это не очень то красиво и сработает только с очень глупыми людьми.
Каждый человек отвечает исключительно за свои личные поступки. Ни за сына, ни за мужа/жену мы НЕ ОТВЕЧАЕМ! Хотя по вашей логике...вы мужа выбрали, а сына воспитывали 20 лет и что бы они не натворили, судить и посадить в тюрьму должны вас)
Ровно также например взяли на работу человека, а он сбежал с наличкой. Виноват директор? Или сам этот непорядочный человек?
Фрау Донна Роза• сегодня в 18:00
Ответ дляАлекса43
устали от армия-мова-вира, а то путин нападет
JannyMoney• сегодня в 18:07
Ответ дляAnasta25
Не понимаю, 116 человек поняли/не поняли, но голосовали , а 194 не голосовали за него , а где 73% ?
тема чтобы почморить людей за выбор, на который они имели полное право.
С чего вы взяли что в теме-ругачке избирателей Зеленского будет много избирателей? Зачем им это? :)
Алиса Куклачёва• сегодня в 18:16
Ответ дляАлекса43
Щось дуже ви наїзжаєте на українців. Ви не українка? Чи ви приємне виключення, непересічна така вся?
Ответ дляshariat
Звідки Ви знаєте? Рішення про вторгнення (швидку перемогу) хуйло зробило на основі того, що більшість проголосувала за какуюразніцу, і хуйло вирішило, що якщо нема різниці, то нехай буде все кацапське. Впевнена, усвідомлюючи маштаб та тривалість війни, яка є зараз, він би не напав.
Это типа повод .... Сначала он начал войну под соусом ’ спасение русскоязычных’ потом ’ вернуть исконнорксские земли’ на самом деле мотив у него другой
Алиса Куклачёва• сегодня в 18:48
Маня, а где ты? А ну выходи, подлый трус! Сразись за любимого, наваляй хорошенько его врагам! Боишься?
JannyMoney• сегодня в 18:54
Ответ дляoksi-71
Зеленский распустил армию, разминировал границы, но продал нас Порошенко?
распустил армию? когда? Дата и номер указа?
JannyMoney• сегодня в 19:09
у автора нет варианта: не выбирала, но не согласна.
У народа был выбор между Порошенко, который уже не выполнил обещания, не поднял экономику за пять лет даже до уровня 2014 года, не прекратил войну, посеял вражду между МП и КП, между русскоязычными и украиномовными, и
Зеленским, который на тот момент еще не успел налажать по крупному.
Сейчас конечно можно злорадствовать, не того, не того,
но на самом деле никто не знает, кого надо было. И что было бы при другом президенте. Скорее всего то же самое. А может и хуже.
tanysha777• сегодня в 19:20
Ответ дляАлекса43
Саме про це я і написала
Така версія ходила серед незламних любітєлєй путінського агента
В що вони повірили, так до цієї пори ніхто не може і два слова зв´язати
tanysha777• сегодня в 19:25
Ответ дляФрау Донна Роза
И?
Что не так , особенно в армии?
Вы забыли состояние армии в 2014?
Или зеленский, который развлекал апалченцев в Горловке, когда те резали местных депутатов, внушил больше доверия?
Что не так , особенно в армии?
Вы забыли состояние армии в 2014?
Ответ дляtanysha777
И?
Что не так , особенно в армии?
Вы забыли состояние армии в 2014?
Что не так , особенно в армии?
Вы забыли состояние армии в 2014?
Зеленськмй? Ополченців? В Горлівці??
Ви якщо брешете то хоча б правдоподібно робіть це
Valentina shop2020• сегодня в 19:27
Ответ дляЕленнн
а що він брехав? Вся виборча компанія була так побудована,що він конкретно нічого не обіцяв.(де пресконференції, та нормальні дебати з незаготовленими реченнями?де пряма мова?)
А все.що ото ви напридумували під час інфро-обробки-- - то виключно тепер ваші проблеми.
він вам чесно сказав- ’Я вам- нічого не должен.’
А войну остановлю..
Хоть с чёртом договорюсь
На колени стану ...
Если кто будет замешан в коррупции с партии СН сразу подам в отставку
Да много чего обещал ...
Единственно выполнил обещание,до последнего украинца,и никому ничего не должен,кроме своих родителей,это выполнено в первую очередь
Хоть с чёртом договорюсь
На колени стану ...
Да много чего обещал ...
tanysha777• сегодня в 19:28
Ответ дляЛеска
Зеленськмй? Ополченців? В Горлівці??
Саме так
В 14- му
Повно відео того часу, хіба що єрмак почистив
В 14- му