Отчебучкина• 08 сентября 2017

Грибы, подскажите я в них не понимаю

Дали мне коробочку грибов, в инете ели нашла, вроде это гриб трутовик зонтичный. Но как готовить именно эти грибы, не нашла.
Кто понимает, подскажите их чистить нужно, сколько по времени жарить?
Идеальная оптимистка• 08 сентября 2017
это похоже на опята. отварить и пожарить )
Царь-Матушка• 08 сентября 2017
Я бы не рискнула
NатаLия• 08 сентября 2017
Какие симпатичные опята.
В гости звали?• 08 сентября 2017
Симпатичные, но может пусть например сосед или свекровь сначала пробу с блюда снимет)
Green_Cat• 08 сентября 2017
З виду кущ опеньків - молоденьких, після дощу
http://wikigrib.ru/openok-osennij/
Ластоноша• 08 сентября 2017
автор честно, я не знаю - не ем. а последнее время они мне и даром не надо.
Коренная киевлянка• 08 сентября 2017
это не опята - не рискуйте!!!
Лиленок• 08 сентября 2017
Викиньте їх. Це несправжні опеньки.
Да Щас же• 08 сентября 2017
не совсем опята
скорее-ложные опята
Green_Cat• 08 сентября 2017
Фоткайте вид знизу - яка шляпка і де плівка.
БезникаЯ• 08 сентября 2017
больше похожи на ложные опята. Есть категорически нельзя
Лиленок• 08 сентября 2017
Ось дивіться http://www.udec.ru/gribi/openok-sernyi.php
Як на мене, то у Вас такий підвид несправжнього опенька, як на третьому фото в публікації.
Звісно, я можу й помилятись, але краще помилитись і викинути їстівний гриб, ніж помилитись і з’їсти отруйний.
Лиленок• 08 сентября 2017
Здається, дуже схожі http://www.udec.ru/images/2706-86.jpg
Лиленок• 08 сентября 2017
Хочете, ще в Фейсбуку питаю? У мене в друзях багато знавців
Фенте Фря• 08 сентября 2017
Вам жизнь дорога? Не ешьте. Тем более вы не разбираетесь. У меня дед отравился грибами и умер.
ША все! я пришла• 08 сентября 2017
Я в 96-м, когда мне было 20 лет, насобирала впервые в жизни грибов. Меня научили, как выглядят шампиньоны. Но, видимо, я не очень хорошо усвоила мастер-класс, поэтому среди грибов попались бледные поганки, которые в молодом возрасте выглядят, как маленькие шампиньончики. Вот только на вкус бледные поганки горчат... Да и в больничке долго лежала...
Green_Cat• 08 сентября 2017
Ответ дляЛиленок
На шляпках є цяточки-луска, що для ’псяків’ нехарактерно.
Дещо насторожує тонка ніжка, але вона така у всіх молоденьких, що швидко виросли в листяних лісах.
Лиленок• 08 сентября 2017
Ответ дляGreen_Cat
Луска може з’явитись і від недостатньої кількості вологи, думаю. А ось де ділась спідничка під шапочкою, яка в процесі росту утворює кільце у справжніх опеньків? Не бачу і натяку. Голі знизу шапочки, на кільце і натяку нема.
Лиленок• 08 сентября 2017
Ответ дляGreen_Cat
Та й на лусочки не надто схоже по фото, на плямки швидше - неоднорідне забарвлення. Хто йоо зна, що то за гриби.
Автор, ви можете зробити фото знизу? Я таки викладу в ФБ, хай знавці скажуть свою думку.
Green_Cat• 08 сентября 2017
Ответ дляЛиленок
Якщо молоді - то під шляпкою. А ще можуть бути ’інкубаторські’...

Тут ламати і нюхати треба. ’Псяк’ - він же воняє.
Лиленок• 08 сентября 2017
Ответ дляGreen_Cat

Не видно під шапочкою. Мені, принаймні, не видно.
Сама дуже люблю гриби збирати, немало опеньків перебрала, а таких не бачила. Можливо, це якісь культурні, або характерні для іншої місцини, не такі, до яких звикла я.
Але страшнувато їсти, не розібравшись, погодьтесь.
Паравозик• 08 сентября 2017
Неужели еще кто то есть что то кроме шампусиков?
Лиленок• 08 сентября 2017
Все перелопатила, що змогла. Схоже, що на фото фламмуліна - істівний вид зимових опеньків!
Green_Cat• 08 сентября 2017
Ответ дляЛиленок
Дуже схожі: http://www.5lepestkov.com/wp-content/uploads/2014/...

А так, пишу же, сильно схожі на звичайні, що зразу після дощу - вони ж як бамбук через ніч вилазять, тому і чистенькі.
тянитолкайка• 08 сентября 2017
похоже что грибочки из супермаркета, на лесные не похожи совсем.