Чудо-Рыба-кит• 11 сентября 2017
фуфломіцини. лікарі. хворі діти. у кого ж лікуватися
Захворіли діти 1 і 3 роки, температура, чхання, соплі, слабкість.
напевно вірус. в суботу захворів старший, є.ла тільки температура і в´ялість, плакав, що болять стопи ніг.їмє.нікуюча, відразу до чергового лікаря. Діагноз - вірус, призначення - амізончик. Я зауважила, що притивірусні припарати не ефективнІ, а лікар запевнила, що в складі цього парацитамол і його не так буде ломать при температурі. З скептичним настроєм погоджусь. Через 2 дні хворіють вже обоє, викликаю самого хваленого лікаря на районі. Призначає свічі лаферобіон, в ніс на рідкі прозорі соплі протаргол, регідрон пити, хлорофіліпт в горло, інгаляції з ацц.
Кажу, ми взагалі то не схвалюємо використання противірусних.
Він на мене дивиться як на інопланетянина.
Питає у відповідь: а чим ви лікуєтесь тоді?!
Кажу: упиваємся рідиною, лікуємо симптоми соплі через 5 днів, кашель, горло.
Він: ви що свідки Єгови чи бабтисти, бо в мене вже такі були....
По суті мені треба було, щоб послухав. Бо нічого з цих порад я використать не можу. У кого лікуватися?! Викинуті гроші такі лікарі і ще гірше, що ефекту від таких призначень немає.
Що я не так розумію?!
Я колись цього всього дотримувались, стала більше читати літератури і пакет ліків став непотрібний: енгістол, ангін хель, імунофлазид, протифлазид, лаферобіон, назоферон, віферон, лімфоміазод, дилуфен, афлубін.....пакет без потреби.
Чи може я перегибаю??? Мабуть, якщо лікар хвалений і всі виліковуються, то таки я не сама розумна на ройоні?!
Ви даєте? Вірите? допомагає?
Що я не так розумію?!
Ви даєте? Вірите? допомагає?
Чудо-Рыба-кит
• 11 сентября 2017
Телефон божевільний і сам навиправляв. Сподіваюсь всі зрозуміли
Почемучечка• 11 сентября 2017
Зачем вам вступать с ними в споры? Послушал хрипы, написал назначение, Вы головой покивали и все спокойны. Да, я при обычном Орви врача не вызываю. Темпа под контролем , питье, прохлада м промывания носа. Все
КрейсерАвроровна• 11 сентября 2017
я тоже так как вы лечу, уже 12 год) полет нормальный. капли в нос, в горло ингалипт или хеппилор, могу еще тайской мазью натереть на ночь, ну и парацетамол при необходимости. много жидкости. вот и все лечение. болеет редко и легко.
Капитанша• 11 сентября 2017
Болят ноги.
Инфекция дала интоксикацию
Я ВСЕГДА облегчаю организм ребенка и стараюсь поскорей выводить интоксикацию с организма.
Банальное ОРВИ может так дать по нервной системе,что мало не покажется.
Инфекция дала интоксикацию
ТебеОноНадось• 11 сентября 2017
С первой лечение было по врачебным назначениям, болели часто и долго. Второго лечу как и вы приблизительно, болеет реже. На назначения врачей внимания не обращаю, мне главное чтобы послушал ребенка и больничный. Спорить не спорю, а делаю как мне надо
Чудо-Рыба-кит
• 11 сентября 2017
Ответ дляКапитанша
Болят ноги.
Инфекция дала интоксикацию
Як завжди полегшуєте?
Менее Более• 11 сентября 2017
А я с врачом договорилась, что противовирусное выписывает в случае, когда без него никак (Коксаки был у нас, например в серьезной форме).
Проблема решена. Другим мамам выписывает.
Соображалочка• 11 сентября 2017
’хочете вірте, хочете ні’ но свічки лаферобіон для нас це просто МАСТ ХЕВ, решта притивірусних нам ніколи не допомагали.
Поддакиваю иногДА• 11 сентября 2017
Чаще всего мой педиатр (в частном порядке приходящий домой и к участковому не имеющий отношения) говорит - не надо делать НИЧЕГО. есть высокая температура - сбиваем, есть отек, мешающий дышать - капаем. Кашель лечим по ситуации. Я уже привыкла,а попервой спрашивала ’что, совсем ничего???’. он мне предлагал для моего спокойствия выписать покрайней мере не вредный противовирусный препарат, я отказалась тогда. Наши болезни остаются в пределах 37,5-37,8, сопли и кашль от соплей как обычно. а в первый год хождения всад 2 дня ходим 2-3 недели дома. АБ принимали однажды только. поэтому приготовьтесь, смиритесь, не залечивайте - пусть иммунитет тренируется