БеллаДонна• 13 сентября 2017
Девочки,порекомендуйте кресло-стул для школьника
У кого какие?можно с фото)
БеллаДонна
• 13 сентября 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Повноцінний офісний - з регуляторами висоти і спинки.
Думаете будет лучше,чем детские? Мы на офисное и смотрели...
Xвостокрутелка• 13 сентября 2017
Ответ дляБеллаДонна
Ми саме що оцінювали з точки зору фізіології і зручності, а не дитячий чи ні.
Xвостокрутелка• 13 сентября 2017
Ответ дляНе любовница
стокке трип трап или аналог
Ну от як він там сидить? - ноги без упору, лікті висять, згорбився
Зубачистка• 13 сентября 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Почему ноги висят? Вы подножку не видите?
Не любовница• 13 сентября 2017
Ответ дляXвостокрутелка
сидит как ребенок. живой ребенок.
покажите как Ваш сидит. в реале ;)
а то рекламные картинки и я могу показать :))))
п.с. стокке в нашем доме уже. ребенок на нем сидит всегда (еда, поделки, уроки) уже 4 года. то лучший детский стул, имхо.
покажите как Ваш сидит. в реале ;)
Xвостокрутелка• 13 сентября 2017
Ответ дляЗубачистка
Носки висять - це нестійка поза.
А що наш? - ноги на підлозі.
До речі на рекламному - нема упора для спини вже старшої дитини.
Сидить от як на табуретці.
А що наш? - ноги на підлозі.
Сидить от як на табуретці.
Царь-Матушка• 13 сентября 2017
Ответ дляНе любовница
стокке трип трап или аналог
+У нас аналог.Задаволені
Xвостокрутелка• 14 сентября 2017
Промоделювавши ’Стокке’ в голові - основним недоліком буде те, що для того, щоб підсунутись ближче, треба встати, підсунути стілець, а потім протикатися між ним і столом, щоб сісти.
Тому дитина на першому фото і сидить так дивно - стіл далеко.
На рекламному ж фото підліток просто не зможе встати, не заваливши стілець - його підсунули разом з ним до столу, щоб було красиво.
Царь-Матушка• 14 сентября 2017
Ответ дляXвостокрутелка
І справді є поблема, але мій сідає нормально, а поті тримаючись за стіл руками присовуєтьмя, у нас лінолеум і стілець гарно рухається.Коли я поруч, то поправляю.
Xвостокрутелка• 14 сентября 2017
Ответ дляЦарь-Матушка
Небезпечно так... тьху-тьху-тьху.