СССРовна• 07 октября 2017

Для кого комбинезон?

Результат:
вже голосів: 114
67 (58.77%) Унисекс
27 (23.68%) Девочка
20 (17.54%) Мальчик
Застряла• 08 октября 2017
Ответ дляТенюшка
Хаски понравились, но, исключительно на мой вкус, на чуть старший возраст. Смотрю на ровесников средней (4-5 лет) - в таком возрасте точно бы хаски взяла, а младшему 1,5г зимой будет, хочется чего-то помягче, что ли? Поэтому на лошадок запала.
А сколько у вас деток ? )

автор Тенюшка • 08 октября 2017
Ответ дляЗастряла
А сколько у вас деток ? )
Четверо)
сыну скоро 18, дочке почти 5 и двойняшкам 1г3мес
Булку Дай• 08 октября 2017
Я своїй доці такий взяла, десь за 2 тижні буде уде в мене, якщо буде актуально скину фото.
автор Тенюшка • 08 октября 2017
Ответ дляБулку Дай
Ой, буду очень признательна за фото!!!
Булку Дай• 08 октября 2017
Дуже хотіла комбінезон із фіолетовими пір‘ячками, але нажаль, не було нашого розміру. А цей був другий по пріоритету. Фото виставлю як приїде посилка.
Булку Дай• 17 октября 2017
Як і обіцяла фото, якщо є питання пишіть зроблю додаткові фото
Булку Дай• 17 октября 2017
Як мала буде в гуморі сфоткаю і на ній.
Булку Дай• 17 октября 2017
Не знаю з чого я вирішила що він дівчачий??? Це 100% унісекс.