Лагшмивара• 15 октября 2017

Ви б використовували ізофру в такій ситуації?

Вже тиждень у дитини насморк (не тече, а всередині), Кашель з´явився днів чотири назад. Лор прописав купу всього і ізофру в тому числі, але після початку застосування декасану соплі прозорі або білі, але ніякого жовтого чи, тим паче зеленого, відтінку не має.
крім того, лор написав діагноз "аденоїдіт", який не озвучив під час прийому і нічого не прописав для зменшення лімфоїдної тканини.

Чи використовували б ви ізофру в цьому випадку?

(питання про ізофру і її недоцільність я не задавала, бо на прийому був чоловік, він на лікарняному з дитиною зараз)
Результат:
вже голосів: 20
9 (45%) використовувала б все, що прописано лором
7 (35%) в цій ситуації не використовувала б
4 (20%) подивитись результати
Японский Городовой• 15 октября 2017
Нам изофру выписывали лор от зеленых соплей. Но она нам не помогла. Если сопли прозрачные, просто промывайте.

АдеКВАтная• 15 октября 2017
нам педиатр прописал дефлю сильвер(аденоидиты, риниты, риносинуситы)
Играю у края• 15 октября 2017
Я бы вместо изофры на данный момент подключила цинабсин . Далее смотрела по соплям.
Моль Молливна• 15 октября 2017
Когда долго сопли нам назначают ринофломуцил.аквамарис промыть,потом ринозолин сосудосуживающее и потом риноыломуцил.изофра антибиотик при зелёных соплях
АдеКВАтная• 15 октября 2017
но перед этим прмывка соляным раствором
автор Лагшмивара • 15 октября 2017
Дівчата, дефлю сільвер в нас з самого початку соплів! Саме його я зразу підключаю. Цинабсід також виписала лор (про нього я забула), його приймаємо.
Аноним_1312• 15 октября 2017
Нам изофру выписывали при аденоидите. Ребенок не мог вообще дышать носом. В вашей ситуации применяла бы только в том случае, если бы действительно был диагноз ’аденоидит’. Но это нужно было спрашивать у врача
Играю у края• 15 октября 2017
Ответ дляЛагшмивара
Смотрите по соплям. Пока бы не использовала бы изофру.
автор Лагшмивара • 15 октября 2017
Ответ дляАноним_1312
дитина може дихати носом. звісно, що не завжди, бо коли накоплюються там соплі, то дихає ротиком.
під час СНУ дихає носом! але коли засинає, то постійно кашляє, потім не кашляє, а лише чути як булькають соплі.

Аленка 80• 15 октября 2017
Если не доверяете врачу, идите к другому.
Вы серьёзно хотите по результатам опроса лечить своего ребёнка?
Как минимум нужно знать данные осмотра. Не запекают ли сопли по задней стенке, раз есть кашель. Результаты анализа крови
автор Лагшмивара • 15 октября 2017
Ответ дляАленка 80
Я хочу зрозуміти думки інших.
А аналіз крові ніхто не призначав і ніколи не призначає в нашій поліклініці!!!
Звісно, що соплі затікають по задній стінці, але при чому тут ізофра? Адже це антибіотик!
Колір соплей прозорий або білий, натяку на жовте не має!!!
Лікарям не довіряю, так як педіатр наша десь ділась(чи то курси чи відпустка), інша похабно віднеслась, взагалі дитину не дивилась, а послала до лора. А лор навіть алергію не враховує, і прописав отіпакс, який не можна дитині і додав едем. Але давати отіпакс навіть в сумі з едемом не буду, бо отіпакс дає адюлергію.
Аленка 80• 15 октября 2017
Ответ дляЛагшмивара
Я хочу зрозуміти думки інших.
Для начала - не орите.
Педиатр правильно сделала, что отправила к лору.
Цвет соплей абсолютно не является критерием для назначения какого либо препарата.
Направление на анализ крови можно и попросить, и сдать самостоятельно. В наше время это не проблема.
И при чем тут отипакс?
автор Лагшмивара • 15 октября 2017
Ответ дляАленка 80
Для начала - не орите.
И при чем тут отипакс?
Так !!! не ор, а виділення головного.
Аналіз крові у будь якому випадку буде готовий аж у середу, а зараз дитину потрібно лікувати.
Отіпакс - прописав лор!

І педіатр не права у тому, що лор у нас занадто слабка в поліклініці, бо вважає шо аденоїди проходять за тиждень.
Піти в поліклініку не можу, бо чоловік на лікарняному, я вже з жирною вкінці вересня була нс лікарняному.

Про колір соплей - так всі педіатри і лори кажуть, що зелені - це бактерії, і потрібні антибіотики, а білі або прозорі - це віруси і нащо тоді ізофра?
Аленка 80• 15 октября 2017
Ответ дляЛагшмивара
Так !!! не ор, а виділення головного.
Отіпакс - прописав лор!

!!! приравнивается в интернет общении к крику.
Педиатр не может нормально осмотреть нос, поэтому направляет к лору. Она обязана это сделать. Квалификация лора к этому отношения не имеет.
Цвет соплей не показатель. Зелёные сопли это 3 стадия банального острого ринита - вы же не будите антибиотик при этом применять?
Анализ делается за час. При желании.

Отипакс тут при чем?
автор Лагшмивара • 15 октября 2017
У всіх педіатрів лорів, у кого були ми (в минулому році) , у всіх думка, що зелені соплі -це бактерії і треба антибіотик.
Аналіз крові здати можна лише у вівторок, а результат в середу, де за годину аи робити - підкажіть.

Про отіпак і лора, педіатра писала, повторювати не хочу.
Аленка 80• 15 октября 2017
Ответ дляЛагшмивара

Зачем отипакс если у вас проблема с носом?
Кровь берут на приемном покое. Если вас устроит Запорожская или Могилевская область - подскажу где конкретно.
По поводу зелёных соплей уже написала. Ситуации бывают разные и не всегда все однозначно. Поэтому лучше смотреть кровь
автор Лагшмивара • 15 октября 2017
Ответ дляАленка 80
Ні, Київ. Їхати в лікарню для аналізу крові не будемо, бо ситуація не така критична щоб звертатись в лікарню.
Але те що я бачу вкотре, що виходить, що лікарям пофік на лікування і їх виконання роботи, то припишуть щось ліве, то не пояснють нюанси прийому, що потрібно смоктати, а не ковтати пігулки.