У меня подозрение, что у сына аденоиды. Живем наш семейный доктор предложил обратиться в детскую обласную, без направления, но я не знаю, примут ли нас. Кто знает толкового детского ЛОРа и как к нему попасть?
Мастер Пис• 03 ноября 2017
Ми в обласну ходили з отитом, в прийомне відділення. Ніхто не питав направлення. І лікарі хороші.
Мастер Пис• 03 ноября 2017
Ну і по тій же причині консультцівлись в Титаренко Владиславом
Васильевичем Лор клініки ’Центр В’, нам сподобався, все пояснив розказав, і ми після лікування більше не хворіємо отитом. Хоча до цього 5 разів за 4 місяці перенесли.
Воздух в банке• 03 ноября 2017
Автор,зараз в доб все по направленнях, були в вересні. Ми прийшли просто до лікаря,він спитав,чи є направлення.коли сказала,що немає,відправив до завідуючої. Та прочитала лекцію про првила,видала реквізити з сумою. Ми проплатили через термінал приватовський. Пішли з квитанцією в реєстратуру. Там видали карточку і талон до лікаря.....якось так)))
Може,вам пощастить і лікар просто прийме.....
А взяти у участкового направлення не варіант?
Надежда наш компас• 03 ноября 2017
Обходили много лоров а ребёнком по аденоидам. Толковые: Скичко Сергей Васильевич ( в районной на Хмельницком шоссе) и Цебрик Валентина в центре В
Galina_vinsport• 03 ноября 2017
Есть ЛОР Лобко.. отец и дочь.. на Космонавтов, вроде, есть частный кабинет прям в квартире