Блондинка в Шоколаде• 20 ноября 2017
Співбесіда в 1-й клас в квітні чи травні? Позняки. Коли брати відпустку?
Крапипопка• 20 ноября 2017
в одной школе в мае проходили,в другой в июне.Все специализированные.так что спрашивайте по месту
Брынза• 20 ноября 2017
Вони тривають з квітня по червень. Залежить від того, на коли Вас запишуть. Раджу записатися нас декілька співбесід, і в ту школу, в яку хочете найбільше - записуйтесь на пізніший час. Тому що на 1 співбесіді дитина взагалі в ступорі, а на 3 вже прийшла розслаблена і показала шикарні показники. + порозпитуйте тих , хто вже проходив співбесіду, що запитують.