Стекловыжималка• 21 декабря 2017

Якщо чоловік в 45 не одружений й ніколи не був, то...?

+ не має машини, житла і знімає кімнату в гуртожитку напару з другом приблизно свого віку
Результат:
вже голосів: 143
107 (74.83%) він невдаха
17 (11.89%) він просто не знайшов собі жінку
15 (10.49%) інший варіант(коментарі)
4 (2.8%) він нетрадиційної орієнтації
60 метров сметаны• 22 декабря 2017
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Одиноких людей багато. В кожного своя причина. Напевне нема в ньому таких якостей, які жінки цінять. Знаю одного такого, так він ні до чого не прагне - прийшов з роботи, ліг спати, живе з мамою. Інтересу до жінок не виявляє. Якось взнала, що була в нього колись травма голови - машина збила в підлітковому віці, то після того він такий чудний став.
От травмы головы можно стать мудаком? Странно...