Папобус• 21 декабря 2017
Девочки,какой лучше микрофон для детей, на стойке или обычный?
Такой что бы интересно было в него петь) Я в них совсем не разбираюсь)
Стойка - це всього лиш стойка. Вона продається і окремо.
Всі мікрофони для любителя будуть практично одинакові - Ви практично не помітите різницю між дешевим і дорогим МДК бо різниця в рівності АЧХ і гостроті направленості.
Щоб отримати велику чутливість треба мінімум два мікрофони в режимі ’віднімання’, як от працює гарнітура мобілки. Інакше любий прийдеться тримати практично коло рота.
***
Чисто для любителя краще такий що з батарейками і видає зразу для лінійного входу або так звану ’караоке систему’.
***
Для дітей же добре бумбокс з мікрофоном.
***