Хлопчик 3,5 місяців погано їсть третій тиждень (максимум 600г в день) і не набирає вагу. До того все було нормально. Народився 3150 грам, в перший місяць набрав 850 грам, другий місяць 1000грам, потім приблизно в 2.5 місяців почав пропадати апетит але ще набрав 670грам. Зараз нам 3.5 місяці за пів місяця набрав 110 грам. По поведінці ніби активний хоча останні декілька днів почав більше спати. Є проблеми з лактозною непереносисістю і коліками (приймаємо мамалак). В 2 місяці були зригування фонтаном, була підозра на внутрішньочерепний тиск, узі нічого не показало, але профілактично прописпли нейроксон і лімфоміазот. Зригування давно пройшли, можливо ці препарати могли вплинутм на апетит? Чи можливо тут немає чому переживати і все нормально?
Вам к хорошему доктору нужно, ЛН нужно наблюдать и подбирать правильно питание и режим кормления, не ждите, что само пройдет, тем более, что аппетита нет. У моей дочки обнаружили недавно, ей 1.9, очень плохо вес набирала, первые месяцы ещё более менее, а потом плохо. Не занимайтесь самолечением, только к хорошему доктору
нарахунок ЛН консультувалися по перше в нас СТ (це не серйозна форма ЛН яка має перейти), по друге консультувалися і кашкі підібрали+мамалак, але зараз від кашки відмовляється. До невропатолога ідемо завтра
пвд кашками мала на увазі суміш Hipp comfort з зменшеною кількістю лактози