Чавонадо• 26 декабря 2017
Зуби...соплі...бронхіт(((
Дитині 1рік лізуть зуби. Через це соплі...дуже багато, вона прям душиться ними, кашляє всю ніч. Температури нема. Педіатр з лором назначили
Зінат
Пшик
Назоферон
Дентокінд
Синупрет
Проспан
Лактіалє
Мені здаєттся що забагато ліків((( порадьте..хто знає їх дію і вплив. Реально допомагає чи гроші на вітер...і навряд чи я зможу запхати це все 12місячній дитині(((
Аспіратором користуюсь, на груді висить...але в носоглотці клекоче..
Зінат
Пшик
Назоферон
Дентокінд
Синупрет
Проспан
Лактіалє
Чавонадо
• 26 декабря 2017
Ответ дляGreen_Cat
Багатенько назначили... і, дійсно, доцільність (всього) під великим питанням.
Може все таки гайморіт найшли?
Ні..
Я_готова_ко_второму• 26 декабря 2017
Дентокінд типу знеболює при прорізуванні. Але в дії - не допомагає. Навіщо антибіотик???? Лактіалє іде в парі з АБ. То пробіотик. Назоферон... ну за бажанням.
Пшик, синупрет і проспан - достатньо.
ТАЗератти• 26 декабря 2017
Ответ дляGreen_Cat
Може все таки гайморіт найшли?
Какой гайморит? Ребенку год. Автор давайте очень много пить. Пусть висит на груди целый день, главное чтоб много жидкости поступало. У меня трое детей, сколько бы всего не назначали, самый лучший и быстрый способ- питье.
Бритоножка• 26 декабря 2017
Я навіть всього що назначили не знаю. Але у сина теж так лізли зуби. Слюні, соплі по задній стінці. Давала багато пити, висів на груді. Провітрювання і зволоження в кімнаті, щоб соплі не засихали. Як спить попробуйте щоб голівка була чуть припіднята. Можливо дочесно протиалергічне(ми пили феністіл) і сосудозвуджуюче ( у нас називін був. Давала лише на ніч). Антибіотик не давала б. У сина зараз бронхіт. Йому 2.3. Ніяких антибіотиків не назначили. Все що вище + інгаляції. Самою доречною порадою для вас буде - проконсультуйтесь з іншим педіатром
Указка• 26 декабря 2017
у маленьких дітей не може бути гаймориту, у них немає ще гайморитних пазух.