всегдаДаДа• 30 декабря 2017

Грибна юшка як в Карпатах.Навчіть)

Дівчата,всіх з наступаючим!Навчіть готувати юшку з білих сухих грибів.Пробували коли були на Шипоті,дуже смачна,біла ..на молоці або з сметаною.Всім буду дуже вдячна за рецептик)
Братья Капли• 30 декабря 2017
лучше всего с разных грибов варить

Стриптизерка• 30 декабря 2017
послухаю
ПуФФынка_мисс• 30 декабря 2017
http://www.kolyba.org.ua/supi-jushki-j-borschi/gri...

смачного!!!
Наполеон Бонапарт• 30 декабря 2017
Замочуйте білі сухі гиби на 3 год. Процідіть цю юшку і в ній варіть гриби. Потім злийте юшку в іншу каструлю. Гриби поріжте піджарте з цибулькою, додаю дві три ложки муки , 0.3 л сметани це на 3-4 л юшки. І до зцідженою їшки висипаєте, солите, перчите. Нехай ще 20 хв.вариться. Окремо можна галушки зробити, можна врмішель до бульону павутинку тонку зварити. Або просто без макар.виробів. На все це грам 100-150 білих грибів. Чим більше тим смачніше. ☺
Анюткина Мама• 30 декабря 2017
Ответ дляНаполеон Бонапарт

Я сегодня только успеваю рецепты в избранное добавлять))))
Наполеон Бонапарт• 30 декабря 2017
Перший рецепт з посилання це щось з закарпатських рецептів . Перець,вино, незрозумілі гриби,сирі мабуть. Це не той аромат і навар.
Кошка Мурка• 30 декабря 2017
Ответ дляНаполеон Бонапарт
thank you
bejalla• 30 декабря 2017
Я ще люблю добавити велику білу квасолю