АдеКВАтная• 03 января 2018

Окліматизація?

Вчора ввечері прилетіли в Єгипет, ще в автобусі мала почала скаржитися, що болить живіт. Приїхали в готель, сходила в туалет, все Ок. Повечеряли. Вночі всю вечерю вирвала і піднялася температура до 38, але вона то спадала, то піднімалася. Зранку дала нурофен. Зараз температури немає, але то жарко їй, то холодно. Рвоти, розладу немає, зранку нормально поснідали. Зараз спить, хоча вона вдень у мене з двох років не спить. Як довго це триватиме? З Києва вилітали абсолютно здорові
Выручалка• 03 января 2018
Акклиматиза́ция (от лат. ac (ad) — к, для и др.-греч. κλίμα — климат) — приспособление организмов к новым условиям существования после территориального, искусственного или естественного перемещения с образованием стабильных воспроизводящихся групп организмов (популяций); частным случаем акклиматизации является ...
Выручалка• 03 января 2018
Акліматиза́ція — процес пристосування організму до змін в навколишньому середовищі, часто залучаючи температуру або клімат. Акліматизація звичайно відбувається за короткий час в межах тривалості життя одного організму (порівняйте з адаптація). Акліматизація може бути раптовою або являти собою частину періодичного циклу, як наприклад ссавці, що втрачають важке зимове хутро на легший літній одяг.
Обнемашечка• 03 января 2018
Русалка на ветвях• 03 января 2018
Да
gribira• 03 января 2018
Обращались к доктору по страховке?
Не знаю, что и подсказать. У нас долго было и именно Египет. Поэтому больше туда не летаем.
автор АдеКВАтная • 03 января 2018
Ответ дляВыручалка
Та я в гуглі теж це прочитала, просто я не очікувала такого. Раніше не було в неї ніколи такого, але і Єгипті ми перший раз
автор АдеКВАтная • 03 января 2018
Ответ дляОбнемашечка
Та мені це теж не подобається, будем надіятися на краще
автор АдеКВАтная • 03 января 2018
Ответ дляgribira
Обращались к доктору по страховке?
Як проявлялося?
Обнемашечка• 03 января 2018
Ответ дляАдеКВАтная
я про заголовок
Русалка на ветвях• 03 января 2018
Дня через 3-4 пройдёт. Но я бы все равно по страховке обратилась к врачу. Мало ли.
gribira• 03 января 2018
Ответ дляАдеКВАтная
Як проявлялося?
как микс орви и гриппа.
и вот именно Египет. В декабре в Тайланд летали - все ок. Другие страны отлично. Поэтому в Египет больше ни ногой.
gribira• 03 января 2018
Ответ дляРусалка на ветвях
Правильно. Мы тоже. Правда не помогло. Нас до 7 дней колбасило.
автор АдеКВАтная • 03 января 2018
Ответ дляgribira
как микс орви и гриппа.
Ну в нас не так, тому я надіюся, зо до завтра попустить
ЛедиДи• 03 января 2018
у вас кишечная инфекция - которую вы могли поймать в аэропорту или самолете.
Это не акклиматизация.
автор АдеКВАтная • 03 января 2018
Ответ дляЛедиДи
Это не акклиматизация.
Так немає ні рвоти, ні розладу. Рвоти один раз була і все. З апетитом все ок
автор АдеКВАтная • 03 января 2018
Ответ дляЛедиДи
Это не акклиматизация.
Зранку після нурофена все було з дитиною Ок до обіду, після обіду он спить
ЛедиДи• 03 января 2018
Ответ дляАдеКВАтная
температура и вялость - это не просто так. Еще день поберегите ее.
автор АдеКВАтная • 03 января 2018
Ответ дляЛедиДи
Та я це розумію, вялість ще можу пояснити тим, що вночі погано спала. Бо після рвоти поки помилися, поки комарів поганяли, уже була десь 4 ранку. О 8 вже мала прокинулася