AlohaS• 04 января 2018

Есть кто-то из Черновцов, у кого дети учатся в первой гимназии в 4м классе?

Напишите, пожалуйста, какие у Вас учебники? Спасибо!
nichlava• 04 января 2018
я з Чернівців) апну тему вам

автор AlohaS • 04 января 2018
Ответ дляnichlava
я з Чернівців) апну тему вам
Дякую. А то тут в пошуку побачила тему про підручники та вирішила на наступний рік потроху шукати)))
nichlava• 04 января 2018
Ответ дляAlohaS
у вас не закуповують оптом для всього класу, кожен купує сам? і ще програма на наступний рік може помінятися
автор AlohaS • 04 января 2018
Ответ дляnichlava
Я купляю другий комплект, щоб не носити туди-сюди кожен день важкезниц рюкзак)
автор AlohaS • 04 января 2018
Если есть кто, напишите, пожалуйста, в личку...
Спасибо!
С Новым годом!!!