ТрамвайGirl• 11 января 2018

Імя Анісія, Аніся, Ніся як вам?

Імя Анісія, Аніся, Ніся як вам? Більшості моїх родичів та знайомих чомусь не подобається. Питала у дівчаток-підлітків, які носять це імя - задоволені. Кажуть, що почувають себе особливими. Одна, щоправда, сказала, що прозиваються, а інша, що комплексує і хотіла б краще щоб назвали Анною.
Результат:
вже голосів: 125
71 (56.8%) ні, не подобається категорично
18 (14.4%) так собі варіант
14 (11.2%) чудове імя
10 (8%) мені подобається
7 (5.6%) незручне у побуті
5 (4%) результат
Налогообложу• 11 января 2018
Ответ дляКовбой Хагис
Ци трохи різні речі : сімейний конфлікт та зумисна провокація (назвати хоч би як, але оригінально).
Вы меня не так поняли. Мы имя подбирали не из тех которые маме не нравятся, а из тех которые нам нравятся, но оказалось, что маме нет. Мы не учитываем её мнение в ЭТОМ вопросе. Главное, чтобы нам с мужем нравилось.

Крапипопка• 11 января 2018
Ответ дляKlodina
Не думала, що стільки людей зможе асоціювати ім´я НІСЯ з п*** , ще й не тільки подумає, але і напише про це. Діти до цього не додумаються, на відміну від деяких дорослих.
Да дети еще и не такое придумают.
Мастер Пис• 11 января 2018
Ответ дляKlodina
Видимо, Вы уже довольно пожилая дама и забыли про свой подростковый возраст.
Ковбой Хагис• 11 января 2018
Ответ дляШирли-Мырли
Я зрозуміла. Воно просто їй не сподобалось, але ім´я нормальне чи Ви спеціально обирали провокативне ім´я дитині і тому мамі воно не подобалось? Розумієте, мамі може не сподобатись Іванка, а може і Кекилія (давнє українське ім´я).
Як назвали дитинку?
Klodina• 11 января 2018
Ответ дляМастер Пис
подростковый? в подростковом возрасте это слово УЖЕ не употребляют
39 - не довольно пожилая дама
видимо, мне до сих пор не попадались люди и дети с такими ассоциациями УРА
Мелочунь• 12 января 2018
Ответ дляМастер Пис
Автор, возьмите на заметку для себя имя для будущего сына - Акакий. Ну точно ни у кого такого больше не будет
у нас у директора школы сын Ананий