Бегущаяпо• 15 января 2018
Киця на стіні - купити б/у або дешевше
Підкажіть, де купити "Киця на стіні", можливо, хтось вже награвся і хоче продати свою, або знаєте, де є дешевше, ніж 400 грн? дякую.
Детсадовский полицейский• 15 января 2018
В нас є гра дерев´яна називається Фруктова башня. Якраз хочу виставити на продаж, якщо цікаво, пишіть в приват.
Бегущаяпо
• 15 января 2018
Усім дякую, та цікавила саме киця на стіні, бо діти її ще до нового року просили, але для мене дуже дорого за таку іграшку 400 грн... Думала, може після свят вже є десь подешевше)