Морковна• 17 января 2018
Троещина, где быстро и качественно сделать ребенку кардиограмму с описанием, пер
перед операцией? Спасибо
Отчебучкина• 17 января 2018
ПО Троєщині не скажу, ми зробили швидко в клініці АМЕДА - 138 грн, теж до операції готуємось. Подивіться їх сайт, у них багато відділень по Києву. Гарне відношення до дитини. Медсестра все пояснила, показала сину.
ЛедиДи• 17 января 2018
Искала на троещине и не нашла где бы сделать в частной клинике. Тоже делали в амеде на оболонской набережной.
Морковна
• 17 января 2018
Девочки, а как там с терпимостью? у меня ребенок с особенностями, легко не будет((( боюсь косых взглядов, вернее не боюсь, устала
Отчебучкина• 17 января 2018
Ответ дляМорковна
В мене синуля боїться лікарів і усіх мед.маніпуляцій, і починає ридати, верещати і т.д. (5 років). Але все ж залежить від відношення персоналу. Медсестра дозволила зайти і мамі, і папі разом з дитиною на кардіограму. Почала показувати на папі, що вона на ручки буде одягати прищепки. Тоді сину по-трохи почала одягати. Тоді присоски почіпляла. Спокійно йому говорила, що трохи потрібно полежати, не рухатись. Я поруч сиділа з ним на кушетці. Сама процедура швидка. ПРосто треба, щоб дитина не рухалась і не хвилювалась пару хвилин. Відношення в АМЕДІ мені сподобалось. Зверталась ще до лікаря потім. І знов туди піду за подальшими консультаціями.